Edin Visca

Edin Visca Avrupa'da en fazla asist yapan ikinci isim

Edin Visca Avrupa'da en fazla asist yapan ikinci isim Başakşehir'in Boşnak futbolcusu Edin Visca, Manchester City'nin Belçikalı yıldızı Kevin de Bruyne'un ardından Avrupa'da en çok asist yapan isim.

Galatasaray'ın kabusu Edin Visca

Galatasaray'ın kabusu Edin Visca Şampiyonluk yolunda en kritik maçına Galatasaray deplasmanında çıkacak olan Başakşehir’de Edin Visca, büyük takımlara karşı performansıyla parmak ısırtıyor. Galatasaray'a 3 gol atan, 4 asist yapan Bosnalı’nın 3 büyüklere karşı ise 7 gol 13 asisti var.

Başakşehir'in asist kralı Visca

Başakşehir'in asist kralı Visca Medipol Başakşehir formasını tam beş sezondur terleten ve görev aldığı sürede takımının gol yollarındaki en etkili ismi olan Edin Visca Süper Lig'in asist kralı konumunda bulunuyor.

Fenerbahçe Başakşehirli ismin peşinde

Fenerbahçe Başakşehirli ismin peşinde Fenerbahçe Yönetimi, yıllardır 4 büyüklerin gündeminde olan Başakşehir'in Boşnak yıldız için ocak ayında teklif yapmaya hazırlanıyor.

Fenerbahçe'den Edin Visca atağı

Fenerbahçe'den Edin Visca atağı Başakşehir’in yıldız futbolcusu Edin Visca, Aykut Kocaman’ın talebiyle yeniden Fenerbahçe’nin gündemine geldi.

Fenerbahçe'den gece yarısı operasyonu!

Fenerbahçe'den gece yarısı operasyonu! Fenerbahçe, Medipol Başakşehir'in yıldızı Edin Visca için kesenin ağzını açtı.

Başakşehirli Edin Visca'dan ayrılık sinyali!..

Başakşehirli Edin Visca'dan ayrılık sinyali!.. Medipol Başakşehir'in Bosna Hersekli futbolcusu Edin Visca, bu yaz takımdan ayrılabileceğini söyledi

TREND HABERLER
TREND HABERLER