Beyaz Tv

Sinan Engin'den Kadıköy ve büyü kehaneti!

Sinan Engin'den Kadıköy ve büyü kehaneti! Beyaz TV yorumcusu Sinan Engin, Fenerbahçe - Galatasaray derbisi sonrasında flaş bir iddiada bulundu.

Abdulkerim Durmaz: Siz bu formaya layık değilsiniz

Abdulkerim Durmaz: Siz bu formaya layık değilsiniz Fenerbahçe ' nin eski futbolcularından spor yorumcusu Abdülkerim Durmaz, Beyaz T 'de Fenerbahçeli futbolculara açtı ağzını yumdu gözünü.

Galatasaray'ın istediği futbolcuyu açıkladı

Galatasaray'ın istediği futbolcuyu açıkladı Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, çok konuşulacak açıklamalarda bulundu.

Yılmaz Vural’dan Cansu Taşkın’a sert çıkış!

Yılmaz Vural’dan Cansu Taşkın’a sert çıkış! Beyaz TV canlı yayınına bağlanan Yılmaz Vural, sosyal medyada olay olan Cansu Taşkın'ın paylaştığı fotoğrafla ilgili açıklamalarda bulundu.

Rasim Ozan Kütahyalı ile yollar ayrıldı!

Rasim Ozan Kütahyalı ile yollar ayrıldı! Beyaz TV, Rasim Ozan Kütahyalı ile yollarını ayırdı. Kütahyalı, Beyaz Futbol ve Derin Futbol programlarında artık yer almayacak.

Yıldırım Demirören'den flaş prim açıklaması!

Yıldırım Demirören'den flaş prim açıklaması! Futbol yorumcu Sinan Engin, Beyaz TV'de yayınlanan Derin Futbol programında özel açıklamalar yaptı.

Fenerbahçe yönetiminden skandal hareket

Fenerbahçe yönetiminden skandal hareket Fenerbahçe yönetimi 1-0 mağlup ettikleri Osmanlıspor maçının ardından Advocaat'ın düzenlediği basın toplantısında Beyaz Futbol muhabirlerine sansür uyguladı.

TREND HABERLER
TREND HABERLER