Ben Arfa

Emre Belözoğlu Ben Arfa'yı veto etti

Emre Belözoğlu yıldız futbolcuyu veto etti Fenerbahçe'de sportif direktör olmaya hazırlanan Emre Belözoğlu'nun, son dönemlerde bir türlü istikrar yakalayamayan ve uzun yıllardır sarı-lacivertlilerin gündeminden düşmeyen Ben Arfa'yı veto ettiği öğrenildi.

Hasan Çetinkaya Ben Arfa için Paris'e uçtu

Hasan Çetinkaya Ben Arfa için Paris'e uçtu Fenerbahçe İdari Menajeri Hasan Çetinkaya, Ben Arfa'nın transferini bitirmek üzere Paris'e gitti.

Beşiktaş ve Fenerbahçe arasında Ben Arfa savaşı

Beşiktaş ve Fenerbahçe arasında Ben Arfa savaşı Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın transferi için kapıştığı Hatem Ben Arfa’nın Türkiye temsilcisi Mesrun İzzet çarpıcı açıklamalar yaptı.

Fikret Orman Fenerbahçe'ye transfer göndermesi yaptı

Fikret Orman Fenerbahçe'ye transfer göndermesi yaptı Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Fenerbahçe'nin Diego ve Van Persie transferinde devreye girerek fiyat yükseltmesinden sonra şimdi de benzer şeyleri yaptıklarını iddia etti.

Beşiktaş Fenerbahçe yönetimini topa tuttu! Bu da yeni moda!

Beşiktaş Fenerbahçe yönetimini topa tuttu! Bu da yeni moda! Beşiktaş yönetim kurulu toplantısında Fenerbahçe'ye olay gönderme: "Kime transfer teklifi yapsak onlar da talip oluyor. Bu da yeni moda"

Beşiktaş Ben Arfa'yı Barcelona'ya kaptırıyor

Beşiktaş Ben Arfa'yı Barcelona'ya kaptırıyor Beşiktaş’ın önümüzdeki sezonun kadrosunda düşündüğü Hatem Ben Arfa’nın Barcelona ile temasta olduğu iddia edildi..

Fenerbahçe'den dev transfer çalımı

Fenerbahçe'den dev transfer çalımı Fenerbahçe yönetimi hem kaliteli hem de maliyet açısından uygun bir isimle temasa geçti.

TREND HABERLER
TREND HABERLER