Anderson Talisca

Beşiktaş'ın Anderson Talisca savaşı sürüyor

Beşiktaş'ın Anderson Talisca savaşı sürüyor Geçen sezon Beşiktaş'ın şampiyonluğunda büyük katkı sağlayan Anderson Talisca için siyah-beyazlı ekiple Benfica arasındaki soğuk savaş sürüyor.

Beşiktaş'ın forma numaraları belli oldu! İşte yeni 10 numara

Beşiktaş'ın forma numaraları belli oldu! İşte yeni 10 numara Beşiktaş, 2017-18 sezonunda futbolcuların giyeceği forma numaralarını açıkladı

Beşiktaş'ta yeni sezon hazırlıkları sürüyor

Beşiktaş'ta yeni sezon hazırlıkları sürüyor Beşiktaş, yeni sezon hazırlıklarına bu sabah gerçekleştirdiği antrenmanla hız kesmeden devam ediyor

Beşiktaş'ta Talisca gelişmesi! İdmana katılmadı

Beşiktaş'ta Talisca gelişmesi! İdmana katılmadı Beşiktaş'ta daha önce 4 Temmuz'da çalışmalara katılacağı açıklanan Anderson Talisca'nın iznini uzattığı ve antrenmanda yer almadığı belirtildi.

Beşiktaş Anderson Talisca ile masada!

Beşiktaş Anderson Talisca ile masada! Beşiktaş, 1 yıllık daha kiralama opsiyonunu kullanacağını Benfica Kulübü’ne bildirdiği Anderson Talisca ile masaya oturacak.

Talisca'nın maaşı 1 milyon euro arttı

Talisca'nın maaşı 1 milyon euro arttı Beşiktaş Yönetimi, ücretine zam talebinde bulunan Anderson Talisca'ya olumlu yanıt verdi.

Anderson Talisca'dan sürpriz talep

Anderson Talisca'dan sürpriz talep Anderson Talisca’nın menaceri, Manchester United iddialarını yalanladı. Ne Benfica ne de Beşiktaş’a resmi bir bilgi gelmedi. İşte tam bu gelişmeler yaşanırken 23 yaşındaki oyuncu, Kara Kartal’dan 1 milyon Euro zam istedi.

TREND HABERLER