Anadolu Efes

Beşiktaş'tan Anadolu Efes'e darbe

Beşiktaş'tan Anadolu Efes'e darbe Spor Toto Basketbol Süper Ligi play-off yarı final serisi ikinci maçında Beşiktaş Sompo Japan ile Anadolu Efes, karşılaştı. İlk maçı kazanan Beşiktaş Somp Japan, ikinci maçı da 74-72 kazandı ve seride 2-0 öne geçti.

Beşiktaş Anadolu Efes maçı sonucu ve özeti

Beşiktaş Anadolu Efes maçı sonucu ve özeti Spor Toto Basketbol Süper Ligi play-off yarı final serisinin ilk maçında Beşiktaş Sompo Japan sahasında Anadolu Efes'i 90-71 yendi.

Anadolu Efes Galatasaray'ı devirdi

Anadolu Efes Galatasaray'ı devirdi Spor Toto Basketbol Süper Ligi play-off çeyrek final serisinin üçüncü ve son maçında Anadolu Efes, Galatasaray Odeabank'ı 87-76 yendi. Seriyi 2-1 kazan Efes, yarı final serisinde Beşiktaş Sompo Japan'ın rakibi oldu.

 Galatasaray Odeabank Anadolu Efes maçı sonucu ve özeti

Galatasaray Odeabank Anadolu Efes maçı sonucu ve özeti Spor Toto Basketbol Ligi Play-Off çeyrek final ikinci maçında Galatasaray Odeabank evinde Anadolu Efes'i 73-63 yenerek seride durumu 1-1 yaptı.

Anadolu Efes Dunston'ın sözleşmesini uzattı

Anadolu Efes Dunston'ın sözleşmesini uzattı Anadolu Efes, Dunston'ın sözleşmesini uzattı.

Nefes kesen maçta Beşiktaş Anadolu Efes'i devirdi

Nefes kesen maçta Beşiktaş Anadolu Efes'i devirdi Spor Toto Basketbol Süper Ligi’nde normal sezonun son maçlarını oynayan ve ikincilik için salona çıkan Anadolu Efes ile Beşiktaş Sompo Japan’ın mücadelesi nefesleri kesti. Potada nefes kesen maçı Beşiktaş kazandı.

Dev maçı Darüşşafaka Doğuş kazandı

Dev maçı Darüşşafaka Doğuş kazandı Darüşşafaka Doğuş, Anadolu Efes'i mağlup etti.

TREND HABERLER
TREND HABERLER