Alan Carvalho

Galatasaray'ın istediği Alan Carvalho Fenerbahçe'ye önerildi

Alan Carvalho Fenerbahçe'ye önerildi Geçen sezon devre arasında uzun bir süre Galatasaray’ın peşinden koştuğu Alan Carvalho’yu menajeri Fenerbahçe’ye önerdi. Çin kulübü Tianjin ile kiralık sözleşmesi 31 Ocak'ta bitecek olan Brezilyalı forvet en uçta ve her iki kanatta da görev yapabiliyor.

Galatasaray'ın gözdesi Alan Carvalho'nun transferi resmen açıklandı

Alan Carvalho transferi resmen açıklandı! Ara transfer döneminde Galatasaray'ın gündemini uzunca bir süre meşgul eden Brezilyalı golcü Alan Carvalho'nun yeni takımı belli oldu. Yıldız futbolcu, Tianjin Tianhai kulübüyle sözleşme imzaladı.

Galatasaray'a Fransa'dan 32 yaşındaki forvet geliyor

Galatasaray'a Fransa'dan 32 yaşındaki forvet geliyor Lig'in ikinci devresine 2'de 2 yaparak başlayan Galatasaray, ara transfer sezonunun bitmesine sayılı günler kala forvet hattına odaklandı.

Galatasaray yönetimi Alan Carvalho transferini bitirdi.

Galatasaray Alan Carvalho transferini bitirdi Sezon başından bu yana santrfor transferi konusunda girişimlerde bulunan ve ara transfer döneminin bitmesine 4 gün kala arayışlarını sürdüren Galatasaray yönetimi, Alan Carvalho transferini bitirdi.

Alan Carvalho transferinde şok iddia

Alan Carvalho transferinde şok iddia! Tekme tokat kavga.... Ara transfer döneminin son günleri yaklaşırken Galtasaray'da önemli gelişmeler yaşanıyor. Birçok futbolcununu sarı-kırmızılı ekiple adı anılırken son günlerde Alan Carvalho transferi öne çıkmıştı. .

Galatasaray'ın Alan transferinde flaş gelişme!

Galatasaray o transferi bitiremedi! Eli boş dönüyor Galatasaray'da Alan transferi için 3 gün önce Dubai'ye giden Abdurrahim Albayrak ve Şükrü Hanedar, Brezilyalı golcüyü getiremeden İstanbul'a dönüyor.

Transfer bitti! Alan Carvalho Galatasaray için geliyor

Galatasaray yeni golcüsünü bugün getiriyor Galatasaray, forvet konusunda somut bir adım attı ve transferde sona gelindi!