FENERBAHÇE

Ersun Yanal istedi Comolli harekete geçti

Ersun Yanal, Fenerbahçe’nin transfer gündemine giren Maxime Gonalons için yönetime olumlu rapor verdi. Damien Comolli transferi bitirmek için harekete geçti.

Ersun Yanal istedi Comolli harekete geçti

Yeni sezonun transfer çalışmalarına şimdiden başlayan Fenerbahçe'nin gündmine yeni bir isim girdi. 7 yıl Lyon’da oynadıktan sonra Monchi’nin Roma’ya transfer ettiği Maxime Gonalons için Fenerbahçe devreye girdi.

Yanal olumlu rapor verdi

Akşam'da yer alan habere göre; 2017’de Lyon’dan Roma’ya 5 milyon euro’ya transfer edilen, fakat Serie A devinde fazla forma şansı bulamadığı için Sevilla’ya kiralanan Maxime Gonalons Fenerbahçe’nin gündemine gelirken, tecrübeli futbolcu hakkında Ersun Yanal’ın olumlu rapor verdiği ortaya çıktı.

Sıcak bakıyor

Sevilla’da bu sezon sadece 8 maçta görev alan 30 yaşındaki Fransız orta saha direkt oynayabileceği bir takıma transfer olmak isterken, oyuncunun Fenerbahçe’nin olası resmi teklifine son derece sıcak bakacağı belirtildi.

Comolli işi bitirecek

Sezon sonunda Sevilla’dan Roma’ya geri dönecek olan Gonalons’un işini vatandaşı Comolli’nin bitireceği öğrenilirken, tecrübeli Sportif Direktörün önümüzdeki günlerde oyuncunun menajeri Frederic Guerra ile bir araya geleceği ifade edildi.

5 kez milli formayı giydi

Jailson ve Mehmet Topal’ı gözden çıkaran Fenerbahçe’nin orta saha problemini Gonalons ile sonlandıracağı düşünülüyor. Kariyerinde 367 maçta forma giyen Maxime Gonalons 5 kez de Fransa Milli Takımı’na seçildi.

Yorumlar