Damien Comolli

Damien Comolli Balotelli transferini bitirmek için Fransa'ya gitti

Comolli Fransa'da! Fenerbahçe bombayı patlatıyor Kötü bir sezon geçiren ve yeni sezona şampiyonluk parolası ile çıkacak olan Fenerbahçe'de Sportif Direktör Damien Comolli'nin, Marsilya forması giyen İtalyan golcü Mario Balotelli için Fransa'ya gitti..

Fenerbahçe'de beklenen oldu! Sezon sonunda gidiyor

Fenerbahçe'de beklenen oldu! Sezon sonunda gidiyor Fenerbahçe'de eleştiri oklarının hedefinde olan Damien Comolli’nin bileti kesildi.. Alınan başarısız sonuçlar ve yapılan yanlış transferler yüzünden önce istifası beklenecek olan Damien Comolli istifa etmezse resmen gönderilecek..

Fenerbahçe'den Galatasaray'a dev transfer çalımı

F.Bahçe'den G.Saray'a dev transfer çalımı Yeni sezonun transfer çalışmalarını sürdüren Fenerbahçe'den bomba bir hamle geldi.. Damien Comolli, uzun süredir Galatasaray'ın peşinde olduğu Babel'in menajeri ile görüştü.. İşte bomba transfer iddiasının ayrıntıları..

Ali Koç Comolli'nin fişini çekti! Efsane isim geliyor

Ali Koç Comolli'nin fişini çekti! Efsane isim geliyor Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, sportif direktör Damien Comolli'yi sezon sonunda gönderecek. Ali Koç, bu göreve Alex de Souza'yı getirecek.

Michael Frey'in yeni adresi belli oldu

Fenerbahçe'de ayrılık var! İşte yeni adresi Sezon başında Fenerbahçe'ye büyük umutlarla transfer olan Frey'in ayrılığı kesinleşti.

Fenerbahçe'de Damien Comolli'nin bileti kesildi!

Fenerbahçe'de Damien Comolli'nin bileti kesildi! Spor Toto Süper Lig'de kötü günler geçiren Fenerbahçe'de Ersun Yanal sonrası revizyona gidiliyor. Ali Koç yönetimi ile sezon başında sportif direktörlük görevine gelen Damien Comolli ile ilgili bir iddia ortaya atıldı.

Fenerbahçe'de şok rapor! Transferde büyük hata

Fenerbahçe'de şok rapor! Transferde büyük hata Fenerbahçe teknik heyetinin yönetime verdiği raporda sezon başında kadronun yanlış oluşturulduğuna dikkat çekildi. Rapora göre Fenerbahçe’nin önümüzdeki sezon için neredeyse her bölgeye transfer yapılması talebi yer alırken, mevcut kadrodaki 31 oyuncudan 14 ile 16QD’sı ile yola devam edilmesi gerektiği vurgulandı.