Ersun Yanal

Fenerbahçe Erol Bulut ile prensipte anlaşmaya vardı

Fenerbahçe'ye sudan ucuz hoca! Fenerbahçe Yönetimi, Ersun Yanal'dan boşalan teknik direktörlük koltuğu için Alanyaspor'u çalıştıran Erol Bulut ile prensipte anlaşmaya vardı.

İstediği olmadı Ali Koç'un arkasından konuşuyor!

İstediği olmadı Ali Koç'un arkasından konuşuyor! Fenerbahçe'de Ersun Yanal'ın ikinci baharı şampiyonluk beklentileriyle başladı, hayal kırıklığıyla son buldu... Ersun Yanal yakın çevresiyle dertleşirken hedefinde Ali Koç vardı.

Fenerbahçe Alpaslan Öztürk için teklifini yaptı

İşte Ersun Yanal'ın istediği tek yerli golcü Ersun Yanal’ın devre arasındaki transfer listesinde takımı güçlendirmek adına düşündüğü tek yerli olan Göztepe'nin 26 yaşındaki futbolcusu Alpaslan Öztürk için Fenerbahçe, kiralık teklifini iletti.

Fenerbahçe'de tüm gözler Ersun Yanal'da

Fenerbahçe'de tüm gözler Ersun Yanal'da Beşiktaş maçı sonrası yaptığı açıklamada, basınla hafta içinde paylaşacağı çok şey olduğunu belirten Ersun Yanal, bu toplantıyı ertelemiş, Belek Kampı’nı işaret etmişti. Yanal’ın yapacağı açıklamalar da şimdiden merak konusu oldu.

Fenerbahçe'de flaş iddia! 3 isimle yollar ayrılacak

F.Bahçe'de flaş iddia! 3 isimle yollar ayrılacak Fenerbahçe'de teknik direktör Ersun Yanal, takımdan ayrılabilecek isimleri belirledi. Yanal, sportif direktör Comolli’ye verdiği raporda Isla, Mehmet Ekici ve Adil Rami ile yolların ayrılabileceğini belirtti.

Fenerbahçe'de Ersun Yanal diken üstünde

Fenerbahçe'de Ersun Yanal diken üstünde Beşiktaş maçının kaderini belirleyecek olması, Ersun Yanal’ın derbiye gergin bir şekilde hazırlanmasına neden oldu. Son antrenman bugün yapılacak ancak tecrübeli çalıştırıcı henüz 11’ini bile belirlemedi.

Fenerbahçe'de Ersun Yanal'ın çöküşü

Fenerbahçe'de Ersun Yanal'ın çöküşü Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal’ın kötü performansı takımdaki durumunu tartışmalı hale getirdi. Teknik heyetin taktiği, oyuna müdahalesi ve rakip analizi vasat olarak yorumlanıyor. Kredisi tamamen tükenen Yanal’ın, Beşiktaş derbisinde olası bir mağlubiyet sonrası gönderilmesi gündemde...

TREND HABERLER
TREND HABERLER