Ersun Yanal

Fenerbahçe Alpaslan Öztürk için teklifini yaptı

İşte Ersun Yanal'ın istediği tek yerli golcü Ersun Yanal’ın devre arasındaki transfer listesinde takımı güçlendirmek adına düşündüğü tek yerli olan Göztepe'nin 26 yaşındaki futbolcusu Alpaslan Öztürk için Fenerbahçe, kiralık teklifini iletti.

Fenerbahçe'de tüm gözler Ersun Yanal'da

Fenerbahçe'de tüm gözler Ersun Yanal'da Beşiktaş maçı sonrası yaptığı açıklamada, basınla hafta içinde paylaşacağı çok şey olduğunu belirten Ersun Yanal, bu toplantıyı ertelemiş, Belek Kampı’nı işaret etmişti. Yanal’ın yapacağı açıklamalar da şimdiden merak konusu oldu.

Fenerbahçe'de flaş iddia! 3 isimle yollar ayrılacak

F.Bahçe'de flaş iddia! 3 isimle yollar ayrılacak Fenerbahçe'de teknik direktör Ersun Yanal, takımdan ayrılabilecek isimleri belirledi. Yanal, sportif direktör Comolli’ye verdiği raporda Isla, Mehmet Ekici ve Adil Rami ile yolların ayrılabileceğini belirtti.

Fenerbahçe'de Ersun Yanal diken üstünde

Fenerbahçe'de Ersun Yanal diken üstünde Beşiktaş maçının kaderini belirleyecek olması, Ersun Yanal’ın derbiye gergin bir şekilde hazırlanmasına neden oldu. Son antrenman bugün yapılacak ancak tecrübeli çalıştırıcı henüz 11’ini bile belirlemedi.

Fenerbahçe'de Ersun Yanal'ın çöküşü

Fenerbahçe'de Ersun Yanal'ın çöküşü Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal’ın kötü performansı takımdaki durumunu tartışmalı hale getirdi. Teknik heyetin taktiği, oyuna müdahalesi ve rakip analizi vasat olarak yorumlanıyor. Kredisi tamamen tükenen Yanal’ın, Beşiktaş derbisinde olası bir mağlubiyet sonrası gönderilmesi gündemde...

Ersun Yanal: Gücünüzü gösterin!

Ersun Yanal: Gücünüzü gösterin! Takımla yaptığı maç toplantısında motivasyonu üst seviyede tutan Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal, “Zor geçecek ama biz kazanacağız. Gücünüzü gösterin” dedi

Ersun Yanal tarihi tersten yazıyor

Ersun Yanal'ın koltuğu sallantıda! Fenerbahçe teknik direktörü Ersun Yanal, son 15 yılın kötü başlangıçlarından birine imza attı. Comolli ile sorunlar yaşayan Ersun Yanal, tarihi tersten yazarken koltuğu sallanmaya başladı.