Ersun Yanal

Ersun Yanal üç ismin biletini kesti

Ersun Yanal üç ismin biletini kesti Fenerbahçe teknik direktörü Ersun Yanal, Slimani Frey ve Soldado'nun gelecek sezon takımında görmek istemediğini yönetime bildirdi.

Fenerbahçe'ye 3 yeni golcü geliyor

Fenerbahçe'ye 3 yeni golcü geliyor Ersun Yanal, takımdaki en büyük problemin son vuruş eksikliği olduğunu söyledi. Soldado, Slimani ve Frey’in üzerini çizdi. Yönetim ikisi üst seviyede üç yeni golcü için düğmeye bastı.

Bu işin şakası yok! Fenerbahçe'yi korku sardı

Bu işin şakası yok! Fenerbahçe'yi korku sardı Atiker Konyaspor’la kendi sahasında berabere kalan Fenerbahçe, Süper Lig’in bitimine 12 hafta kala tarihi bir sıkıntının ortasında duruyor. Ersun Yanal ve ekibini zorlu bir fikstür bekliyor.

Fenerbahçe'ye Ersun Yanal bile fayda etmiyor

Ersun Yanal'da bir gariplik var! Neler oluyor? Ersun Yanal devre arası yapılan 5 transferin yanı sıra Dirar ve Volkan'ın affedilmesine rağmen Fenerbahçe'yi düşme hattından çıkaramadı.

Fenerbahçe için tehlike çanları çalıyor

Fenerbahçe için tehlike çanları çalıyor Kanarya, Konya beraberliğiyle girdabın içine girdi. Kalan 12 maç F.Bahçe'nin kaderini tayin edecek. Ersun Yanal ve yapılan transferler kötü gidişe çare olamadı. F.Bahçe 12 maçın 6'sını deplasmanda oynayacak.

Ersun Yanal küme düşme ile ilgili iddialı konuştu

Ersun Yanal küme düşme ile ilgili iddialı konuştu Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal 1-1'lik maçın ardından küme düşme hattında olmalarının korku yaratmaması gerektiğini söyledi.

Fenerbahçe Konyaspor maçının golleri ve geniş özeti

Fenerbahçe kendi evinde beraberliğe razı oldu Spor Toto Süper Lig'in 22. haftasında Fenerbahçe, Atiker Konyaspor'la 1-1 berabere kaldı.