FENERBAHÇE

Ersun Yanal gelecek sezon için iddialı konuştu

Spor Toto Süper Lig'in 33. haftasında BB Erzurumspor'u 1-0 mağlup eden Fenerbahçe teknik direktörü Ersun Yanal gelecek sezon için sarı lacivertli kulüp ile ilgili iddialı konuştu.

Yusuf Özışık
Yusuf Özışıkyusuf@internetspor.com
Ersun Yanal gelecek sezon için iddialı konuştu

Fenerbahçe teknik direktörü Ersun Yanal, 1-0 Erzurumspor galibiyetinin ardından gelecek sezona dair iddialı açıklamalar yaptı.

İşte Ersun Yanal'ın o açıklamaları;

"Rakibimiz ne olursa olsun, kazanmak için yüksek gayret göstereceği bir maç oynadık. Bizim de kendimizi çok zor günlerin ardından rahatlatmak isteyeceğimiz bir maçtı. Biz de kendimize iyi bir sıra bulmak, kendimizi daha iyi hissetmek istediğimiz prestij açısından kazanmak zorunda olduğumuz bir maç oynadık. Fenerbahçe yüzünü yarına çevirmek zorundaydı ve çevirdi. Zirve yarışında olacak ve şampiyonluğu yaşayacak bir Fenerbahçe kurmak ve bu zorlu günleri tekrar Fenerbahçe'ye yaşatmamak en büyük arzumuz olacak." şeklinde konuştu.

Ayrıca Spor Toto Süper Lig'i 6.sırada tamamlama şansı yakalayacaklarının hatırlatılması üzerine ise Ersun Yanal, "Bizim genetiğimizde buralarda olmak hiç kimseyi mutlu eden bir sonuç değil. Fenerbahçe'nin bir sonucu olmalı. Bizim hedeflerimiz çok daha büyük ve farklı. Yüzümüzü yarına çevirip yapmamız gerekenleri planlayarak,  şu andaki Fener Ol ve bundan sonraki Fenerbahçeyi güçlendirecek her dakikayı hedef ettik." ifadelerini kullandı. 

Yorumlar