Ergin Ataman parkeye bu sefer kulaklıksız çıktı
Anadolu Efes Başantrenörü Ergin Ataman, Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nin final serisi 7. ve son maçına diğer karşılaşmaların aksine kulaklık takmadan çıktı.
![Ergin Ataman parkeye bu sefer kulaklıksız çıktı](https://i.internetspor.com/2/820/513/assets/web/images/default.jpg)
Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi play-off final serisinin yedinci maçında Anadolu Efes, Fenerbahçe Beko’yu konuk ederken, Efes Başantrenör Ergin Ataman bu müsabaka kulaklık takmadan çıktı. Ataman, serinin ikinci karşılaşmasından itibaren takımların ısınma bölümlerine kulaklıkla çıkmıştı.