İstanbul

UEFA İstanbul'daki Şampiyonlar Ligi için kararını verdi

UEFA İstanbul'daki Şampiyonlar Ligi için kararını verdi UEFA, daha önce İstanbul'da yapılacağı kararlaştırılan 2020 Şampiyonlar Ligi finalini Lizbon'a alınırken, 2021 yılındaki ev sahipliğini seyircili olarak Türkiye'ye verdi.

Galatasaray'da Onyekuru'nun transfer süreci tamamlandı

Galatasaray'da Onyekuru'nun transfer süreci tamamlandı Galatasaray, Nijeryalı sol kanat oyuncusu Onyekuru'nun sezon sonuna kadar kiralanması için anlaşma sağladı. Onyekuru, Florya Metin Oktay Tesisleri'nde gerçekleştirilen törenle sözleşmeye imza attı.

Çaykur Rizespor Denys Harmash'ı kiraladı

Çaykur Rizespor Denys Harmash'ı kiraladı Süper Lig'de ikinci yarı hazırlıklarını Antalya'da sürdüren Çaykur Rizespor, Ukrayna Ligi takımlarından Dinamo Kiev forması giyen orta saha oyuncusu Denys Harmash'ı 6 aylığına kiraladı.

Galatasaray’da yeni transfer Henry Onyekuru takımla çalıştı

Galatasaray’da yeni transfer Henry Onyekuru takımla çalıştı Galatasaray, sezonun ikinci yarı hazırlıklarını akşam saatlerine yaptığı antrenmanla sürdürdü. Antrenmanda yeni transfer Henry Onyekuru da yer aldı.

Süper Lig Birleşmiş Milletler gibi

Süper Lig Birleşmiş Milletler gibi Süper Lig'in ilk yarısında Türkiye haricinde 62 ülkeden 225 futbolcu top koşturdu.

Anadolu Efes

Anadolu Efes "Accelerate2030" ile "Platin Ödül" kazandı Anadolu Efes, Türk girişimcilerin etkilerini dünyaya yayma hedefiyle UNDP ve Impact Hub işbirliğinde desteklediği Accelerate 2030 programı ile 11. Kurumsal Sosyal Sorumluluk Zirvesi’nden ödülle döndü.

Beşiktaş'tan harcama limitlerine tepki

Beşiktaş'tan harcama limitlerine tepki Beşiktaş Kulübü, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) tarafından yayımlanan "Takım Harcama Limitleri" ile ilgili bir açıklama yaptı.

TREND HABERLER
TREND HABERLER