SÜPER LİG

Başakşehir Okan Buruk ile anlaştı

Çaykur Rizespor'da teknik direktör Okan Buruk ile yolların ayrılmasının ardından tecrübeli teknik adamın Başakşehir ile anlaştığı öğrenildi.

Başakşehir Okan Buruk ile anlaştı

Okan Buruk da sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile Çaykur Rizespor Kulübü'ne "Geride bıraktığımız sezonda tam 8 ay boyunca çalıştığım ve her anından büyük keyif aldığım Çaykur Rizespor A.Ş.’deki teknik direktörlüğümü bugün itibari ile üzülerek bitirme kararı almış bulunmaktayım. Bu keyifli ama yorucu süreçte yeteri kadar vakit ayıramadığım ailem ile daha çok beraber olma adına böyle bir karar almış bulunmaktayım. Bu 8 aylık süreç içerisindeki her maçta sonuç ne olursa olsun başta şahsım olmak üzere tüm teknik ekibe huzurlu bir çalışma ortamı hazırlayarak yanımızda olan ve devam etmemiz için her turlu fedakarlığı yapmaya hazır olan ve bu zamana kadar bizi bekleyen Başkan Hasan Kartal’a ve yönetim kurulumuza ,sportif direktörümüz Yılmaz Bal'a, saha içi ve saha dışında Rizespor'a yakışacak şekilde her zaman her şeylerini veren değerli futbolcularımıza, takımımızla çalışan bütün ekibimize tesislerimizin emektar çalışanlarına kendim ve tüm ekibim adına teşekkür ederim." sözleriyle veda etmişti.

Sezonun ikinci yarısında oynattığı başarılı futbol ve aldığı sonuçlar ile dikkat çeken 45 yaşındaki teknik adamın Başakşehir ile anlaştığını menajeri ''Okan Hoca, Başakşehir ile anlaştı. Avcı'nın ayrılmasının ardından imzalar atılacak" sözleriyle açıkladı.

Yorumlar