Okan Buruk

Okan Buruk Medipol Başakşehir ile tarihe geçti

Okan Buruk Medipol Başakşehir ile tarihe geçti Medipol Başakşehir'i göreve geldiği ilk sezonda şampiyonluğa taşıyan teknik direktör Okan Buruk, tarihi bir başarıya imza attı.

Fenerbahçe'de ters köşe! Herkes Erol Bulut derken...

Fenerbahçe'de ters köşe! Herkes Erol Bulut derken... Ersun Yanal ile yolların ayrılmasının ardından teknik direktör arayışlarını sürdüren Fenerbahçe'de önümüzdeki sezon takımın başında kim olacağı konusu hâlâ netlik kazanmadı.

Okan Buruk'tan Visca'ya Fenerbahçe ayarı

Okan Buruk'tan Visca'ya Fenerbahçe ayarı Başakşehir’de teknik direktör Okan Buruk, Visca’dan Fenerbahçe maçında takım arkadaşlarını saha içerisinde daha sık uyarmasını istedi.

Okan Buruk'tan milli yıldıza Fenerbahçe vetosu

Okan Buruk'tan milli yıldıza Fenerbahçe vetosu Medipol Başakşehir’de Abdullah Avcı sonrası göreve gelen teknik direktör Okan Buruk, milli oyuncunun transferi için son kararını verdi.

Okan Buruk resmen Başakşehir'de!

Okan Buruk resmen Başakşehir'de! Medipol Başakşehir Kulübü Okan Buruk dönemi resmen başladı. İstanbul ekibi, Okan Buruk ile basın önünde 2 yıllık sözleşme imzaladı.

Abdullah Avcı'dan sonra Başakşehir Okan Buruk ile anlaştı

Başakşehir'in yeni hocası belli oldu Medipol Başakşehir, teknik direktör Okan Buruk ile anlaşma sağladı. İmzaların Ramazan Bayramı sonrasında atılacağı öğrenildi.

Başakşehir Okan Buruk ile anlaştı

Başakşehir Okan Buruk ile anlaştı Çaykur Rizespor'da teknik direktör Okan Buruk ile yolların ayrılmasının ardından tecrübeli teknik adamın Başakşehir ile anlaştığı öğrenildi.