Okan Buruk

Okan Buruk'tan Visca'ya Fenerbahçe ayarı

Okan Buruk'tan Visca'ya Fenerbahçe ayarı Başakşehir’de teknik direktör Okan Buruk, Visca’dan Fenerbahçe maçında takım arkadaşlarını saha içerisinde daha sık uyarmasını istedi.

Okan Buruk'tan milli yıldıza Fenerbahçe vetosu

Okan Buruk'tan milli yıldıza Fenerbahçe vetosu Medipol Başakşehir’de Abdullah Avcı sonrası göreve gelen teknik direktör Okan Buruk, milli oyuncunun transferi için son kararını verdi.

Okan Buruk resmen Başakşehir'de!

Okan Buruk resmen Başakşehir'de! Medipol Başakşehir Kulübü Okan Buruk dönemi resmen başladı. İstanbul ekibi, Okan Buruk ile basın önünde 2 yıllık sözleşme imzaladı.

Abdullah Avcı'dan sonra Başakşehir Okan Buruk ile anlaştı

Başakşehir'in yeni hocası belli oldu Medipol Başakşehir, teknik direktör Okan Buruk ile anlaşma sağladı. İmzaların Ramazan Bayramı sonrasında atılacağı öğrenildi.

Başakşehir Okan Buruk ile anlaştı

Başakşehir Okan Buruk ile anlaştı Çaykur Rizespor'da teknik direktör Okan Buruk ile yolların ayrılmasının ardından tecrübeli teknik adamın Başakşehir ile anlaştığı öğrenildi.

Okan Buruk teklif aldı mı? Çaykur Rizespor'dan açıklama geldi

Okan Buruk teklif aldı mı? Çaykur Rizespor'dan açıklama geldi Çaykur Rizespor Başkanı Hasan Kartal, Okan Buruk'la ilgili yaptığı açıklamada ''Şu anda kendisine gelen bir teklif olduğunu düşünmüyorum. Bizim bildiğimiz kadarıyla ya da kendisinin bize aktardığı bir teklif yok" diye konuştu.

Çaykur Rizespor Okan Buruk ile devam etme kararı aldı

Çaykur Rizespor Okan Buruk ile devam etme kararı aldı Çaykur Rizespor Kulübü Başkanı Hasan Kartal, "Hiç kimse ne bana, ne de yönetimimize karşı karamsar olmadı ve hep koruyucu açıklamalarda bulundular. Bizim başarımız da bu bütünlükten geliyor" dedi.