FUTBOL

Aziz Yıldırım Nihat Özdemir ile görüştü! 'Böyle saçma sapan...'

TFF Başkanı Nihat Özdemir ile Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un aralarında yaşadığı gerginlik gündemin en çok konuşulan konularından biri oldu. Sarı lacivertli kulübün eski başkanı Aziz Yıldırım da konuyla ilgili Nihat Özdemir'i araıp konuştu.

Aziz Yıldırım Nihat Özdemir ile görüştü! 'Böyle saçma sapan...'

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Nihat Özdemir’in, “Şikenin üstesinden nasıl geleceksiniz?” sorusuna verdiği, “Her ülkede olduğu gibi Türkiye’de de böyle bir olayı yaşadık. Hepimizin bildiği gibi o sezon. Biz 9 senedir herhangi bir şike olayına rastlamadık” yanıtı Fenerbahçelileri ayağa kaldırdı.

''Aziz Yıldırım’a karşı yapılmış bir saygısızlıktır''

Birbiri ardına açıklamalar sinirleri gerdi. Ve Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ile sarı lacivertli kulübün başkan vekilliğini yapmış Nihat Özdemir karşı karşıya geldi. Söz düellosu bununla da bitmedi. Ali Koç, Fenerbahçe Televizyonu’na çıkıp, sözü eski başkan ve Nihat Özdemir’in yakın dostu Aziz Yıldırım’a attı: Bu sözler sadece Fenerbahçe camiasına değil, aynı zamanda o zaman çok büyük mücadele veren eski başkanımız Aziz Yıldırım’a karşı yapılmış bir saygısızlıktır. Eminim ki Aziz Yıldırım’ın da bu konuyla ilgili tez zamanda açıklamaları ve söylemleri olacaktır.

''Böyle saçma sapan bir şey olabilir mi?''

Hürriyet'te yer alan bilgiye göre; Nihat Özdemir, cuma günü (5 Haziran) Aziz Yıldırım ile bir telefon konuşması yaptı. Telefon görüşmesinde Aziz Yıldırım'ın Nihat Özdemir'e sarf ettiği ''Böyle saçma sapan bir şey olabilir mi?'' sözleri TFF Başkanı'na duyduğu güvenin ifadesi olarak yorumlandı. Aziz Yıldırım’ın, yakın dostu Nihat Özdemir'in sözlerinin samimiyetine güvendiği ortaya çıktı.

TREND HABERLER
Yorumlar 5 yorum
TREND HABERLER