KAYSERİSPOR

Ziya Eren timsah gözyaşı döküyor

Kayseri Erciyes Taraftarlar Derneği Başkanı Durdu Havur, Erciyesspor Başkanı Ziya Eren’i bombaladı.

Ziya Eren timsah gözyaşı döküyor

Kayseri Erciyes Taraftarlar Derneği Başkanı Durdu Havur, Erciyesspor Başkanı Ziya Eren’in timsah gözyaşları akıttığını ifade etti. Başkan Havur, “Ziya Eren, taraftar istemiyor” dedi.

“Taraftarı dışlıyor”

Yazılı bir açıklama yapan Durdu Havur, “Türkiye’nin en centilmen taraftarını dışlamak hangi akla hizmettir? Denizlispor maçında 50 tezahüratçı olsaydı, iddia ediyorum Erciyesspor bu maçı kazanırdı. Tüm takımlar taraftarını stada çekmek için projeler hayata geçirirken Ziya Eren’in kayıtsız kalması ne anlama geliyor! Şehrin durumu belli, eğer başarı yoksa statta kimseyi bulamazsın. Bu gerçeği bilen bir başkan eğer taraftar için küçük bir rakamı gözden çıkarmıyorsa bizim dernek olarak yapabileceğimiz hiç bir şey yoktur” dedi.

Fenerbahçe: 1 yıl oldu failler nerede?

“Cevap vermediler”

Kulüpten Passolig yüklemelerini rica ettiklerini ancak buna yanıt dahi gelmediğini itiraf eden Başkan Havur, “Sadece 200 kişinin passoligi açtırılacak ve ücretsiz yükleme yapılacak. Her kulübün stat kapasitesinin % 3 ü kadar ücretsiz yükleme hakkı vardır. Geçen yıl 300 kişiye yapılan ücretsiz yüklemeden dahi kaçınmak kulübe kar mıdır? Biz dernek kirası , masraf filan istemiyoruz. Sadece 200-300 taraftarımızın passoliginin kullanıma açılmasını ve kulüp hakkı olan ücretsiz yüklemenin yapılmasını istiyoruz. Bizim grubumuzdan olması da şart değil. Yeter ki Erciyessporu destekleyecek birilerine bu yüklemeleri yapsınlar ve takımımız tezahürattan yoksun kalmasın. Bu önemli maçta her şeyi kenara bırakarak kulübümüze 100 kişilik yükleme yapmaları konusunda ısrarcı olduk. Talebimize cevap dahi verilmedi. Ve sonra çıkıp taraftarın maça gelmediğinden yakınıyorlar. Ziya Eren timsah gözyaşı akıtmaktadır” diye açıklama yaptı.

TREND HABERLER
Yorumlar
TREND HABERLER