TRABZONSPOR

Trabzonspor'da Olcay Şahan’ın affı gündemde

Trabzonspor’da Onur Recep Kıvrak ile birlikte kadro dışı bırakılan ve ligin ikinci yarısında takımdan ayrı olarak çalışmalarını alt yapı tesislerinde sürdüren Olcay Şahan’ın affı gündemde.

Trabzonspor'da  Olcay Şahan’ın affı gündemde

Trabzonspor Yönetim Kurulu, 31 yaşındaki futbolcuya ücretinde indirime gitmesi halinde yeniden takıma katılabileceğini bildirdi. Yıllık 1 milyon 700 Bin Euro ücret alan Olcay Şahan’dan 500 bin Euro indirim yapmasını isteyen bordo-mavili yönetim kurulu, bu yolla futbolcu ödemelerini biraz daha indirmeyi hedefliyor.

Sözleşmesi bitince Almanya'ya dönecek

Trabzonspor’da yeniden oynamak istediğini yakın çevresine söyleyen Olcay Şahan’ın, Türkiye kariyerini Trabzonspor’da tamamlamak ve 2020 yılının Mayıs ayında sözleşmesinin bitmesiyle Almanya’ya dönmeyi planladığı öğrenildi.

Ücretinde indirime giderse affedilecek

Almanya’da daha önce forma giydiği 3. Lig ekiplerinden Oberliga Nordrhein kulübünde hem futbolculuk hem de teknik adamlıkla futbol yaşantısına devam etmeyi planladığı öğrenilen Olcay Şahan, ücretinde 500 bin Euro indirime gitmesi halinde Trabzonspor’la yeniden çalışmalara başlayacak.

Yorumlar