TRABZONSPOR

Trabzonspor'da 300 milyon euroluk plan!

Ahmet Ağaoğlu başkanlığındaki Trabzon yönetimi, sezon sonu yüksek maliyetli oyunculardan kurtulmak içip operasyon yapacak

Trabzonspor'da 300 milyon euroluk plan!

Bu isimlerin başında Sosa, Kucka ve Olcay bulunuyor. Kaleci Esteban ve kiralık verilen Ibanez de listede yer alıyor. Bu isimlere “Kendinize kulüp bulun” talimatı verilecek.

TOPLAM 8 İSİM BELİRLENDİ : Gazete Habertürk'ten Haluk Ayyıldız'ın haberine göre; Bu isimlerin başında Sosa, Kucka ve Olcay bulunuyor. Kaleci Esteban ve kiralık verilen Ibanez de listede yer alıyor.

Bu isimlere “Kendinize kulüp bulun” talimatı verilecek. Ayrıca kontratı sona erecek olan Durica ve N’Doye’la sözleşme uzatılmayacak. Dallas’a dönmek isteyen Castillo’ya da izin verilecek.

Ahmet Ağaoğlu

BURAK VE ONUR'UN DURUMU 'FEDA'YA BAĞLI : Kaptan Onur ve Burak’a sezon sonunda ‘feda’ teklifi yaparak, ücretlerinde indirim istenecek. Yönetim, ücretlerinde indirim yapmamaları durumunda bu iki futbolcuyla da yolları ayırabilir.

Bu hamleler gerçekleşirse bütçede toplamda 30 milyon euroluk bir artı sağlanacağı hesaplanıyor.

TRABZON İDMANINDA 6 EKSİK: Karadeniz ekibi cumartesi deplasmanda Antalyaspor ile yapacağı maçın hazırlıklarını sürdürdü. Dünkü idmana sakatlıkları bulunan Uğur Demirok, Kamil Ahmet, Onur Kıvrak, Castillo ve Abdulkadir Ömür ile izinli olan Olcay Şahan katılmadı.

Yorumlar