KAYSERİSPOR

Tolunay Kafkas sonradan girenlere kızgın

Kayserispor Teknik Direktörü Tolunay Kafkas maçtan sonra çarpıcı açıklamalar yaptı

 Tolunay Kafkas sonradan girenlere kızgın

Kayserispor Teknik Direktörü Tolunay Kafkas, Spor Toto Süper Lig'de 2-2 berabere kaldıkları Gaziantepspor maçında oyuna sonradan giren futbolculardan gerekli katkıyı alamadıklarını söyledi.

Kafkas, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, sahalarında mutlak galibiyet hedefiyle çıktıkları karşılaşmadan berabere ayrılmalarının kendileri için kötü olduğunu belirtti.

Kayserispor Gaziantepspor maçı sonucu ve özeti

Maça iyi başladıklarını ancak devamını getiremediklerini ifade eden Kafkas, "İlk yarıda, soyunma odasına 2-3 farklı girmemiz gereken bir oyun ortaya koyduk. İlk devre oldukça ürettik, çok pozisyona girdik. İkinci yarıda oyunun dengesini kaybettiğimiz zamanlar oldu. Topsuz oyunu beceremedik. Üzülerek söylüyorum, oyuna giren futbolcular maalesef bize katkı sağlamadı" diye konuştu.

Kısıtlı bir kadroyla mücadele verdiklerine dikkati çeken Kafkas, "13-14 oyuncunun üstünde bu iş gidiyor. Oyunculara ağır da yük bindi. Yapacak bir şey yok. Çok zorlu bir süreçten buralara geldik. Herkesin taşıyacağı bir yük var. Hem oyuncuların hem bizim taşıyacağımız yük de sınırlı" dedi.

TREND HABERLER
Yorumlar
TREND HABERLER