DİĞER HABERLER

TFF yöneticisi Ahmet Gökçek'ten olay itiraf!

TFF Yöneticisi Ahmet Gökçek, Fenerbahçe - Osmanlıspor maçı ardından önemli açıklamalarda bulundu.

TFF yöneticisi Ahmet Gökçek'ten olay itiraf!

Fenerbahçe - Osmanlıspor maçı sonrası konuşan TFF Yöneticisi ve Osmanlıspor Kurucu Başkanı Ahmet Gökçek, "Kuddusi Müftüoğlu MHK'si daha iyiydi. Bir değişim gerekli gözüküyor” dedi.

Fenerbahçe - Osmanlıspor'u son dakikada Mehmet Topla'ın golüyle 1-0 geçerken, Mehmet Topal'ın topu eliyle düzeltmesi ve hakemin golü vermesi olay oldu. 

Mehmet Topal'dan olay yaratacak itiraf!

"KUDDİSİ MÜFTÜOĞLU DAHA İYİYDİ"

Maçın ardından basın mensuplarının sorularını yanıtlayan TFF Yöneticisi Ahmet Gökçek, “Kuddusi Müftüoğlu MHK'si daha iyiydi. Bir değişim gerekli gözüküyor” dedi.

TFF Yöneticisi Gökçek şöyle konuştu: “Bu sene hakemlerimizde form olarak düşüş görüyoruz. Geçen sene Kuddusi hoca dönemiyle bu dönemi karşılaştırdığımız zaman ciddi bir fark var. Bu farkı en kısa zamanda kapatmalıyız. Çalışmaların tekrar gözden geçirilip ekiplerin tekrar oluşturulması gerekiyor gibi gözüküyor. Son haftalara baktığınızda düşenler ve şampiyonluk yarışındakilerin önemli mücadelelerinde çok ciddi hatalar yapılmaya başlandı”

MÜFTÜOĞLU NEDEN GİTMİŞTİ?

TFF'de sezon başında Kuddusi Müftüoğlu MHK'si gitmiş yerine Yusuf Namoğlu başkanlığında yeni bir MHK oluşturulmuştu. Bu değişimin nedeniyse FETÖ soruşturması olmuştu. TFF, FETÖ soruşturması nedeniyle Müftüoğlu başkanlığındaki MHK2nin istifasını kabul etmiş ve yerine Namoğlu yönetimini getirmişti.

Yorumlar