DÜNYADAN FUTBOL

Tarihin en büyük transferi bitiyor!

İspanyol Sport'a göre PSG'le görüşmelere devam eden Neymar, eğer anlaşırsa hem spor tarihinin en pahalı transferi hem de dünyada en çok kazanan sporcu olacak.

Tarihin en büyük transferi bitiyor!
Dünya transfer gündemini yakından meşgul eden Neymar&PSG flörtünde sıcak gelişmeler yaşanıyor. 
 
Barcelona oyuncusunu bırakmak istemezken, PSG'nin Katarlı Başkanı Nasser Al-Khelaifi 222 milyon euroluk serbest kalma maddesini kullanarak Neymar'ın transferini bitirecek.
 
PSG'le görüşmelere devam eden Neymar, eğer anlaşırsa hem spor tarihinin en pahalı transferi hem de dünyada en çok kazanan sporcu olacak.
 
İspanyol Sport'a göre dev transfer Pazartesi ve Salı günü sonuçlanacak.
Ayrılmak istediğini söylemişti!
 
Fanatik'in haberine göre; Neymar'ın babasının geçtiğimiz günlerde PSG Başkanı Nasser Al-Khelaifi ile görüşme yaptığına dair iddialar ortaya atılırken, Fransız Le Parisien gazetesi bir adım daha ileriye giderek, Neymar'ın bazı takım arkadaşlarına, PSG'ye gitmek istediğine dair sözler söylediğini öne sürdü. 
 
Gerçekleşmesi halinde futbol tarihinin en pahalı futbolcusu unvanını alması beklenen Neymar'ın, Messi ile birlikte oynamaktan memnun olsa da, lider olabileceği PSG'de, Dani Alves, Thiago Silva gibi isimlerle oynamak istediği belirtiliyor.
Yorumlar