Barcelona

Rüştü Reçber corona virüse yakalandı! Destek mesajı yağdı

Rüştü Reçber corona virüse yakalandı! Destek mesajı yağdı Bir zamanlar Fenerbahçe ve Beşiktaş'ta kalecilik yapan ve önemli başarılara imza atan Rüştü Reçber corona virüse yakalandı. Tecrübeli file bekçisinin corona virüsüne yakalandığını eşi Işıl Reçber duyurdu. Rüştü Reçber'e sevenleri tarafından destek mesajı yağdı.

Messi corona virüs sebebiyle sakalından vazgeçti

Messi corona virüs sebebiyle sakalından vazgeçti Spor dünyasını da olumsuz yönde etkileyen corona virüsten korunmak için dünyaca ünlü yıldız futbolcu Lionel Messi de önlemlerini almaya devam ediyor. Messi'nin corona virüsten korunmak için sakallarından vazgeçtiği öğrenildi.

Barcelona'dan Beşiktaş'a koronavirüs desteği!

Barcelona'dan Beşiktaş'a koronavirüs desteği! Dünyanın en büyük spor kulübü olarak gösterilen Barcelona'dan Beşiktaş'a koronavirüs desteği geldi.

Arda Turan o iddiaları yalanladı

Arda Turan o iddiaları yalanladı Japonya Ligi ekiplerinden Urawa Reds ile anlaşma noktasına geldiği öne sürülen Arda Turan'ın yakın çevresine, “Ben Barcelona’nun futbolcusuyum, hiçbir yerle görüşme yapmadım” dediği bildirildi.

Barcelona'da Ousmane Dembele şoku yaşanıyor

Barcelona'da Dembele şoku yaşanıyor Barcelona, 3 Şubat’ta antrenmanda sakatlanan Ousmane Dembele'nin Finlandiya’da başarılı bir ameliyat geçirdiği ve Fransız yıldızın sahalardan 6 ay uzak kalacağını açıkladı. İspanyol basını, Barcelona’nın Dembele yerine Real Sociedad’dan Brezilyalı Willan Jose’yi transfer edeceğini iddia etti.

Barcelona'da Arda Turan sesleri

Barcelona'da Arda Turan sesleri Başakşehir ile sözleşmesini fesheden ve son olarak Galatasaray'ın kapısından dönen Arda Turan için Barcelona'dan sürpriz bir karar geldi.

Daily Mail'den Arda Turan ile ilgili çarpıcı analiz! 'Kahramanlıktan sıfıra'

Daily Mail'den şok analiz! 'Kahramanlıktan sıfıra' Başakşehir'deki sözleşmesini kulübüyle anlaşmalı olarak fesheden Arda Turan ile ilgiliz İngiliz gazetesi Daily Mail çarpıcı bir analiz yayınladı. Daily Mail, Arda Turan'ın bu durumunu 'Kahramanlıktan sıfıra' şeklinde yorumladı.