DİĞER HABERLER

Sincaba rağmen birinci oldu

Güney Kore'de düzenlenen PyeongChang 2018 Kış Olimpiyatları sona erdi. Unutulmayacak birçok an yaşandı. Sincabın ölümden son anda kurtulduğu bu anlar gibi.

Güney Kore'nin PyeongChang şehrinde düzenlenen 2018 Kış Olimpiyatları'nda Snowboard yarışı sırasında piste fırlayan sincap kıl payı kurtulurken yolunu kestiği sporcu birinci oldu.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Yorumlar
TREND HABERLER