SÜPER LİG

Shinji Kagawa ile ilgili flaş bir iddia ortaya atıldı

Alman ekibi Borussia Dortmund'dan kiralık olarak Beşiktaş'a gelen Shinji Kagawa ile ilgili flaş bir iddia ortaya atıldı. İddiaya göre; Beşiktaş’ın Kagawa’nın bonservisini alamayacağını düşünen Fenerbahçe transfer için resmi teklife hazırlanıyor.

Shinji Kagawa ile ilgili flaş bir iddia ortaya atıldı

Türkiye’de çok mutlu olan Japon yıldızın sarı-lacivertlilere gitmeye sıcak bakacağı ifade ediliyor.. Devre arasında Beşiktaş'ın kiralık olarak kadrosuna kattığı Shinji Kagawa kısa sürede herkesi kendisine hayran bıraktı... 

Ancak sezon sonunda Adem Ljajic'in bonservisini alacak olan Siyah-Beyazlı yönetimin Japon yıldızla yola devam etme ihtimali oldukça düşük. Bu durum da Fenerbahçe'nin iştahını kabartıyor.

Fenerbahçe Kagawa'nın durumunu takip ediyor

Orta alana yaratıcı bir 10 numara transferi yapmayı düşünen Sarı-Lacivertliler, Kagawa konusunda yaşanacak gelişmeleri çok yakından takip ediyor. Fenerbahçe yönetimi, Japon yıldızın Beşiktaş'la bağlarının resmen kopmasının ardından hemen düğmeye basacak. 

Kagawa'nın Dortmund'la sözleşmesi 2020 yılında biteceği için kiralama formülü masada olmayacak. Bu nedenle Fenerbahçe, Alman kulübüne yıldız futbolcunun bonservisi teklifte bulunacak. İstanbul'da çok mutlu olan Kagawa'nın Sarı- Lacivertliler'in teklifine çok sıcak bakabileceği belirtiliyor. Yıldız futbolcu Beşiktaş formasıyla ligde 8 maçta oynadı ve 3 gole imza attı.. 

Kaynak: Takvim Gazetesi

TREND HABERLER
Yorumlar
TREND HABERLER