Shinji Kagawa

Beşiktaş'ı reddedip ikinci lige transfer oldu

Beşiktaş'ı reddedip ikinci lige transfer oldu Beşiktaş'ın kadroda tutmaya çalıştığı Shinji Kagawa hakkında sürpriz bir gelişme yaşandı.. İspanya 2. Futbol Ligi ekiplerinden Real Zaragoza, Japon futbolcu Shinji Kagawa ile iki yıllık sözleşme imzaladı.

Abdullah Avcı'nın yönetimden ilk istediği isim Kagawa

İşte Abdullah Avcı'nın yönetimden ilk istediği isim Beşiktaş'ta transfer çalışmaları yeni teknik direktörün gelmesi ile hız kazandı.. Abdullah Avcı'nın takımda mutlaka görmek istediği isim Dortmund'dan devre arasında kiralanan ve geri dönen Kagawa oldu.

Beşiktaş'ın yengesi sosyal medyayı sallıyor

Beşiktaş'ın yengesi sosyal medyayı sallıyor Beşiktaş'ın Alman ekibi Borussia Dortmund'dan 6 aylığına kiraladığı Shinji Kagawa'nın sevgilisi, yaptığı paylaşımlarla sosyal medyayı sallıyor.

Shinji Kagawa'dan flaş Beşiktaş açıklaması

Shinji Kagawa'dan flaş Beşiktaş açıklaması Beşiktaş'ın Japon futbolcusu Kagawa Beşiktaş'a transferi hakkında çarpıcı açıklamalar yaptı.. İşte mutlu olduğunu dile getiren Kagawa'nın sözleri...

Shinji Kagawa ile ilgili flaş bir iddia ortaya atıldı

Shinji Kagawa ile ilgili flaş bir iddia ortaya atıldı Alman ekibi Borussia Dortmund'dan kiralık olarak Beşiktaş'a gelen Shinji Kagawa ile ilgili flaş bir iddia ortaya atıldı. İddiaya göre; Beşiktaş’ın Kagawa’nın bonservisini alamayacağını düşünen Fenerbahçe transfer için resmi teklife hazırlanıyor.

Beşiktaş kalemini kırdı! Kagawa şoku

Beşiktaş kalemini kırdı! Kagawa şoku Spor Toto Süper Lig’de şampiyonluk yarışının gerisinde kalan ancak Şampiyonlar Ligi iddiasını sürdüren Beşiktaş’ta yönetim, Shinji Kagawa kararını verdi.

Beşiktaşlı Kagawa için bomba transfer iddiası!

Beşiktaşlı Kagawa için bomba transfer iddiası! Beşiktaş'ın devre arasında Borussia Dortmund'dan sezon sonuna dek kiraladığı Shinji Kagawa hakkında gündem yaratan bir transfer iddiası geldi. Dortmund'un önümüzdeki yaz satmak istediği Japon futbolcu için bonservis bedelini de belirlediği öne sürüldü.