DÜNYADAN FUTBOL

Real Madrid ve Barcelona Paulo Dybala için sıraya girdi

Transfer bombası patlayacak. Juventus'ta. Ronaldo'nun gelmesiyle dengeler değişti.. Liderlik rolünü kaybeden Paulo Dybala Juventus'tan ayrılıyor.. Peşinde ise iki dünya devi var! Transferin ayrıntıları haberimizde..

Real Madrid ve Barcelona  Paulo Dybala için sıraya girdi

Ronaldo’nun gelmesiyle birlikte Juventus’taki liderlik rolü elinden alınan Paulo Dybala, satış listesine konuldu.Dünya devlerinin sıraya girdiği yıldız futbolcunun değeri 80 milyon Euro (535 milyon TL)!

SATIŞ LİSTESİNİN BAŞINDA

İtalya Ligi’nde sezon bitmeden şampiyonluğunu ilan eden Juventus’ta dikkat çekici gelişmeler yaşanıyor. Sezon başında Real Madrid’den transfer edilen Cristiano Ronaldo’nun takıma katılmasıyla birlikte hücumdaki liderlik rolü elinden alınan Paulo Dybala’nın, satış listesine konulduğu öğrenildi.

Çizme’nin yüksek tirajlı gazetelerinden Corriere dello Sport’un haberine göre mutsuz olan Dybala’nın da bu karardan dolayı oldukça memnun olduğu bildirildi.

İKİ FARKLI PERFORMANS

Geçen sezon 45 maçta 24 gol ve 5 asistle oynayan, bu sezon ise 38 maçta 10 gol ve 4 asist yapabilen 25 yaşındaki futbolcunun bonservis bedelinin ise 80 milyon Euro olduğu öğrenildi. İspanyol devleri Barcelona ve Real Madrid’in, Arjantinli yıldızı almak için harekete geçtikleri konuşuluyor.

Yorumlar