GALATASARAY

Radamel Falcao Fatih Terim ile görüştü

Radamel Falcao, Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim ile görüştü! TFF Süper Lig ekiplerinden Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim'in Kolombiyalı yıldız Radamel Falcao ile görüntülü görüşme yaptığı iddia edildi.

Radamel Falcao Fatih Terim ile görüştü

Yarın İstanbul’a gelmesi beklenen Radamel Falcao’nun Fatih Terim ile yaptığı görüşmede, “Bir an önce İstanbul’a gelmek ve takıma katılmak istiyorum” diye konuştuğu öğrenildi.

Galatasaray'da Radamel Falcao için geri sayım sürüyor... Yarın İstanbul'a gelmesi beklenen Kolombiyalı yıldızın teknik direktör Fatih Terim'le Whatsapp üzerinden görüntülü görüşme yaptığı ortaya çıktı. Falcao'nun Galatasaray forması giymek için sabırsızlandığı öğrenildi.

Çok heyecanlı ve sabırsız

Takvim'in haberine göre, yıldız futbolcunun Fatih Terim'le yaptığı bu özel görüşmede, "Bir an önce İstanbul'a gelmek ve takıma katılmak istiyorum. Çok heyecanlıyım" ifadesini kullandığı belirlendi.

Yönetime yakın kaynaklardan alınan bilgilere göre Galatasaray bugün Falcao için KAP bildirimini yapacak. Ardından da Kolombiyalı yıldızın transferi için heyecanlı süreç başlayacak.

Yarın ya da en geç perşembe günü İstanbul'a beklenen Falcao için taraftara açık bir tören yapılacak. Yönetim transferin meyvelerini sosyal medya üzerinden toplamak için özel hazırlık yapıyor.

Yorumlar