GALATASARAY

Mustafa Cengiz'den 'kayyum' açıklaması!

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz 'kayyum' ataması ile ilgili konuştu. Mustafa Cengiz 'kayyum' tehlikesinin olmadığını ifade etti. Ve Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un davetine de cevap verdi.

Yusuf Özışık
Yusuf Özışıkyusuf@internetspor.com

Mustafa Cengiz, sarı-kırmızılı kulübe kayyum atanması için açılan davanın salı günü gerçekleştirilecek olmasıyla ilgili şunları kaydetti:

"Kayyum tehlikesi var. 100 yıllık tarihi içinde ilk defa duydum. Kayyuma neden gidersiniz? Mali ve idari açıdan iflas edersiniz. Kayyum istersiniz. Genelde bunu mahkemeler de otomatik olarak atar. Ben ilk defa bir kulüpten seçime gitmek için kayyum atanmasını istediğini görüyorum. Buna çok üzülüyorum. Böyle bir talep Galatasaray'ı sadece kaosa götürür. Böyle bir talepten utanıyorum. Ben iyi niyet ile açıklayamam bunu."

Mustafa Cengiz, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç'un diğer kulüp başkanlarını canlı yayına davet etmesiyle ilgili "Her yerde her zaman varım. Diğer başkanları ikna etsinler. Televizyona çok çıkmayı seviyor. Neredeyse bazı başkanlar haber bültenlerini sunacak. Elinizden ekmek gidebilir. Dikkatli olun." ifadelerini kullandı.

Yorumlar