GALATASARAY

Mustafa Cengiz'den flaş transfer açıklaması

Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, yeni transferler Ryan Babel, Adem Büyük ve Laventine Ozornwafor ile bir araya geldi. Başkan ve sarı-kırmızılıların yeni transferleri açıklamalarda bulundu.

Aliye Tulum
Aliye Tulum[email protected]
Mustafa Cengiz'den flaş transfer açıklaması

Galatasaray'da, yeni transferler Ryan Babel, Adem Büyük ve Laventine Ozornwafor, Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'i ziyaret ettiler.

Ziyarette kulüp televizyonuna konuşan başkan Mustafa Cengiz, "Üçü de çok değerli futbolcular. İkisi zaten taraftarlarımızın bildiği futbolcular. Ben onların Galatasaray'a ve camiaya yakışır şekilde terlerinin son damlasına kadar mücadele edeceklerine inanıyorum. Valentine çok genç bir oyuncu, Nijeryalı. Biz onun da uzun yıllar Galatasaray'a hizmet edeceğini, uzun vadede defansımızı toparlayıcı olacağına inanıyoruz. Camiamıza hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum" dedi.

"TRANSFER DURMAZ"

Tüm ekibe teşekkür eden başkan Cengiz, "Transfer durmaz, Galatasaray 12 ay boyunca buna çalışır. Ben burada hem scout ekibimize hem de hocamız başta olmak üzere teknik ekibimize teşekkür ediyorum. Onların çalışmaları durmuyor. Takımımızın en iyi halde, en geniş kadroyla sürmesi ve Finansal Fair Play kuralları içerisinde devam etmesi için elimizden geleni yapacağız. Bu doğrultuda çalışıyoruz diye konuştu.

BU TRANSFERİ İLGİNÇ BİR TRANSFER OLARAK DEĞERLENDİREBİLİRİM

Ryan Babel ise yaptığı açıklamada, "Bu transferi ilginç bir transfer olarak değerlendirebilirim. Maceramın böyle devam etmesi gerektiğini düşünüyorum. Burada olmaktan dolayı çok mutlu ve çok minnettarım. Umarım sahip olduğumuz ekibe ekstra şeyler katabilirim. Umarım Galatasaray ile kupalar kazanacağım. Şimdiden fazlasıyla destek mesajı alıyorum. Umarım beni desteklemeye devam ederler ve ben de onlara bunun geri dönüşünü yapabilirim şeklinde konuştu.

Yorumlar 1 yorum
TREND HABERLER