MİLLİ TAKIM

Mevlüt Erdinç Euro 2016'ya yanıyor!

Fransa 1. Futbol Ligi takımlarından Metz takımına kiralanan milli futbolcu Mevlüt Erdinç, Euro 2016'da olamadığı için hayal kırıklığı yaşadığını belirtti..

Mevlüt Erdinç Euro 2016'ya yanıyor!

Fransa 1. Futbol Ligi (Ligue 1) takımlarından Metz takımına kiralanan milli futbolcu Mevlüt Erdinç, tatilini memleketi Yozgat'ta geçiriyor.

Alman ekiplerinden Hannover 96'nın bu sezon Ligue 1'e yükselen Metz'e kiraladığı Mevlüt, tatilini Yozgat'ın Sarıkaya ilçesine bağlı Erbek köyündeki ailesinin yanında geçiriyor.

Mevlüt, yeni takımı Metz'de gollerini atmaya devam edeceğini belirterek, "İyi işler çıkacağıma inancım tam. Allah'ın izniyle güzel şeyler ortaya koyacağım." dedi.

2016 Avrupa Futbol Şampiyonası'nı (EURO 2016) yakından takip ettiğini anlatan Mevlüt, "EURO 2016'da A Milli Takım'ın kadrosunda olmak isterdim. Fransa'da doğup büyümeme rağmen orada olamadığım için üzgünüm. Ama Fatih hocamızın da bir bildiği vardır. O en doğrusunu bilir. Onun verdiği kararlara son derece saygım var." diye konuştu.

EURO 2016 heyecanı devam ediyor


Türkiye'nin turnuvada başarılı bir sonuç elde edeceğine inandığını vurgulayan Erdinç, "Arkadaşlarım turnuvada ellerinden gelenin en iyisini yapacaklardır. Buna bütün kalbimle inanıyorum. Çünkü onlarda bu güç ve potansiyel var. İnşallah güzel sonuçlar elde edip vatandaşlarımızın yüzünü güldüreceklerdir. Dualarımız onlarla." ifadelerini kullandı.

Yorumlar