FUTBOL

Leverkusen - Hertha Berlin maçında tarihi karambol

Bundesliga'da oynanan maçta Hertha Berlin kalecisi Rune Jarstein'in geri pasta topu eline almasının ardından Bayer Leverkusen endirek serbest vuruş kazandı ancak sonrasında yaşanan karambol ise sosyal medyada çok konuşuldu .

Bundesliga'da oynanan maçta Hertha Berlin kalecisi Rune Jarstein'in geri pasta topu eline almasının ardından Bayer Leverkusen endirek serbest vuruş kazandı ancak sonrasında yaşanan karambol ise sosyal medyada çok konuşuldu ve akıllara Beşiktaş-Dinamo Kiev maçındaki efsanevi karambolü getirdi.

(Türkiye merkezli olarak yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 11 site yer almaktadır. Bu siteler arasında gazeteciler, memurhaber, ekofinans, internetspor, elmaelma, haberoku, cevaplatv, haberciler, sinemakeyfi sporoku bulunuyor. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde Gündem, Siyaset, Spor, Magazin, Medya, Memur, Yaşam, Sağlık, Eğitim, Burç ve Son Dakika haberleri yer alıyor. İnternethaber.com sitesi Beşiktaş'ta Barbaros Bulvarı, Karahasan Sokak Numara 11'de hizmet veriyor.)

Yorumlar