Konya'da terörü lanetliyoruz mesajı
Spor Toto Süper Lig'in 14. haftasında Atiker Konyaspor, Kayserispor'u ağırladı.
![Konya'da terörü lanetliyoruz mesajı](https://i.internetspor.com/2/820/513/assets/web/images/default.jpg)
İki takım oyuncuları, ellerinde "Terörü lanetliyoruz. Milletimizin başı sağolsun" yazılı bir pankartla sahaya çıktı.
Maçtan önce İstanbul'daki terör saldırısında hayatını kaybedenler için 1 dakikalık saygı duruşunda bulunuldu. Futbolcular, seremoni sonrasında ellerindeki karanfilleri müsabakada görevli polislere verdi.
Mücadeleyi izleyen hem Konyasporlu hem de Kayserisporlu taraftarlar "Şehitler ölmez, vatan bölünmez" tezahüratı yaptı.
![](http://i.internethaber.com/files/2016/12/11/1738016/1738016.jpg?v=14814800592BZ5MrVgJa)
Maraton tribününde ise Konyalı şehitlerin fotoğraflarının yer aldığı pankart açıldı. İlk yarının bitmesinin ardından kuzey tribününde şehitler için dua edildi.