Kayserispor'da şok! Hakan Kutlu istifa etti
Kayserispor Teknik Direktörü Hakan Kutlu, Osmanlıspor maçı sonrasında istifa ettiğini açıkladı.
![Kayserispor'da şok! Hakan Kutlu istifa etti](https://i.internetspor.com/2/820/513/assets/web/images/default.jpg)
Kayserispor Teknik Direktörü Hakan Kutlu, Osmanlıspor ile 1-1 biten maç sonrasında yaptığı açıklamasında istifa ettiğini ve görevi bırakacağını açıkladı.
Kayserispor Teknik Direktörü Hakan Kutlu, çalışma ortamından şikayet ederek, "Başkanımız ile görüşüp görevi bırakacağım" dedi.
"2 puan bıraktık"
![](http://i.internethaber.com/files/2016/11/6/1729137/1729137.jpg?v=14784445498yI3zGCDGd)
Osmanlıspor ile deplasmanda oynanan ve 1-1 biten maç sonrasında yayıncı kuruluş Lig Tv kameralarına maçı değerlendiren Hakan Kutlu, "Osmanlıspor'u Avrupa Ligi'nde aldığı başarıdan ötürü tebrik ediyorum. Devamını da diliyorum. Bizim maçımıza bakınca Osmanlıspor deplasmanından 1 puan almak elbette önemli. Ancak 1-0 önde 90. dakikaya girip de sonrasında gol yemek üzücü idi. Son 15 dakika sakatlık sıkıntısı yaşadık. Skoru artırabilirdik. Maç sonu itibariyle 2 puan kaybettiğimizi düşünüyorum. Bunun için üzülüyorum.''
"Görevi bırakıyorum"
Kutlu açıklamasının ikinci bölümünde "Geçen sezon göreve geldiğimde Kayserispor'u ipten aldık. Bu sezon yeniden yapılanma içerisinde olduk. Önemli hamleler yaptık: Ancak gelinen noktada görevi bırakmanın doğru olacağına inanıyorum. Başkan Recep Mamur ile görüşüp görevi bırakacağımı söyleyeceğim, izin isteyeceğim. Bunu kararı da çalışma şartlarından ötürü bu kararı aldım" diye konuştu.