KAYSERİSPOR

Kayserispor'a icra şoku!

Kayserispor'un güvenlik şirketinin müdürü kulüp hakkında icra işlemi başlattı.

Kayserispor'a icra şoku!

Kayserispor'un güvenlik işlerini 6 sezondur yürüten Pusula38 Özel Güvenlik Şirketi'nin Genel Müdürü Abdullah Çelebi, 400 bin TL'lik alacakları için kulüp hakkında icra işlemi başlattıklarını açıkladı.

Abdullah Çelebi, yaptığı açıklamasında, "Kayserispor Kulübü'ne karşı istemeden de olsa kulüp binasında haciz işlemleri ile müsabaka öncesi forma haczi dahil her türlü hukuki haklarımız sonuna kadar kullanılacak" dedi. 

Ahmet Hakan'dan Rasim Ozan Kütahyalı'ya ağır sözler

İlk etapta sembolik olarak kulübe ait araç üzerinde icra işlemi yapıldığını belirten Abdullah Çelebi, şöyle devam etti:
"Kayserispor ile yapmış olduğumuz sözleşmelere hiçbir zaman uyulmamış ve hak edişlerimiz sürekli geç ödenmiştir. 2014-2015 sezonunun ikinci yarısından itibaren ise hiç ödenmemeye başlanmıştır. Bu durumun 2015-2016 sezonu boyunca devam etmesi üzerine Kayserispor Kulübü Derneği Başkanlığı'na 09 Mart 2016 tarihinde noter kanalı ile bir ihtarname çekilerek ödeme yapılmaması durumunda maçlarda Güvenlik hizmeti veremeyeceğimiz bildirilmiştir. Kulüp yönetiminden cevap alamayınca 18 Mart 2016 tarihinden itibaren müsabakalarda Özel Güvenlik hizmeti verilmesi tarafımızca durdurulmuş, muhatap bulamamız üzerine hukuki süreç başlatılmış, kulübün duruma itiraz etmemesi üzerine alacağımız kesinleşmiştir"

Yorumlar
TREND HABERLER