DİĞER HABERLER

Josef Sural'ın eşinden yürekleri dağlayan paylaşım

Spor Toto Süper Lig'de Kayserispor deplasmanından dönüş sırasında trafik kazası sonucu hayatını Josef Sural'ın eşi Denisa yürekleri dağlayan bir paylaşımda bulundu.

Yusuf Özışık
Yusuf Özışık[email protected]
Josef Sural'ın eşinden yürekleri dağlayan paylaşım

Kayserispor deplasman dönüşü trafik kazası sonucunda hayatını kaybedeb Josef Sural'ın eşi Denisa yürekleri dağlayan bir paylaşım yaptı.

Josef Sural deplasman dönüşü konuk ekip oyuncuları Caulker, Djalma Campos, Baiano, Cisse, Welinton, Sackey ve Sural'ın birlikte Alanya'ya dönmek için kiraladıkları VIP minibüs, şehir merkezine 5 kilometre kala Dinek mevkinde yaptığı kaza sonucu, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamamıştı.

Kazadan sonra sessizliğini koruyan Josef Sural'ın eşi öyle bir paylaşım yaptı ki, gören herkesin yüreğini dağladı. İşte o paylaşım;

 "Ne yazacağımı bilmiyorum, bir parçamı kaybettim. Telefondaki son sözün "Beni beklemeyin, seni seviyorum" oldu. Seni hep böyle hatırlayacağım. Sevgi dolu bir eş, baba ve arkadaş. Hiçbir zaman kötü davranmadın, hep adil olmaya çalıştın. Dünyadaki en iyi baba sensin, bizi uzaktan bir yerden izlediğini biliyorum, iki harika kızımız için sana teşekkür ederim. Her gün onlara baktığımda seni göreceğim. Bu beni çok üzüyor çünkü seni nasıl sevdiklerini biliyorum, benim gibi..."

Denisa sözlerine şu şekilde devam etti;

"Melissa sadece 3 aylık ama onu nasıl sevdiğini biliyorum, çünkü o senindi. Ona her zaman ne kadar harika bir baba olduğunu hatırlatacağız. Vaneska için ise seni kaybetmek çok kötü bir durum. Çünkü hiç kimse onu senin sevdiğin gibi sevemeyecek. Hayat bir daha asla aynı olmayacak, her an öleceğimi hissediyorum sonra bunu yapmamam gerektiğini biliyorum çünkü sen de mutsuz olursun. Bu trajik kaderle savaşmalıyız.Nedenini sormayı asla bırakmayacağım. Seni sonsuza dek seviyorum aşkım." şeklinde cümlelerini sonlandıran Denisa okuyan herkesin yüreğini dağladı.

TREND HABERLER
Yorumlar
TREND HABERLER