BEŞİKTAŞ

Jeremain Lens hakkında şok sözler! İkinci ligde bile oynayamaz

Beşiktaş'ta gösterdiği performansla eleştirilerin odağındaki isim hâline gelen Jeremain Lens hakkında Ada basınından bomba bir yorum geldi; kinci ligde bile oynayamaz! Bomba açıklamaların detayları haberimizde...

Jeremain Lens hakkında şok sözler! İkinci ligde bile oynayamaz

Beşiktaş'ta gösterdiği kötü performansla eleştirilerin odağındaki isim olan Lens'in Leeds United'a transfer olacağı iddia edilmişti. Ada basını ise Hollandalı futbolcuyla ilgili çok konuşulacak bir habere imza attı.

SERT ELEŞTİRİLER

Football League World adlı internet sitesine konuşan Toby Wilding, Gary Hutchinson ve Louie Chandler, Lens'in Leeds'e olası transferini değerlendirirken çok konuşulacak yorumlarda bulundu. Wilding, Lens'in Sunderland'da forma giydiği dönemde hiçbir şey gösteremediğini belirtirken Hutchinson ve Chandler ise Siyah Beyazlı futbolcuya sert eleştiriler yöneltti.

İKİNCİ LİGDE BİLE OYNAYAMAZ!

Hutchinson, "Lens, bana göre değil. Bu transfer, asla desteklediğim bir şey değil ve çok ahmakça. Leeds, yapacağı takviyelerde daha ölçülü davranmak zorunda. Şahsen Lens'in ikinci ligde bile oynayabileceğini düşünmüyorum. Kendisi, Leeds'e asla uyan bir oyuncu değil." ifadelerini kullandı.

BENDEN UZAK DURSUN

Chandler ise "Bu transfer benden de uzak dursun. Lens, bir dönem faydalı bir futbolcuydu ve Leeds'te de iyi bir sezon geçirebilir. Ancak kulübün yaz dönemi transferlerinde uzun vadeli düşünmesi gerekiyor. Eğer Leeds, Dan James'in yerine Lens'i alırsa büyük hayal kırıklığı yaşarım." şeklinde konuştu.

Yorumlar