Jeremain Lens

Jeremain Lens derbinin sırrını açıkladı!

Jeremain Lens derbinin sırrını açıkladı! Kötü gidişatı Galatasaray’ı yenerek sonlandıran Beşiktaş’ta başarının sırrı para değil, yeni yönetim oldu!

Beşiktaş rest çekti: Kendinize kulüp bulun

Yönetim resti çekti: Kendinize kulüp bulun Beşiktaş'ta sürpriz bir gelişme yaşandı.. Abdullah Avcı'nın gelmesi sonrasında takıma takviyeler yapan yönetim forma şansı bulamayan oyuncular için kararını verdi..

Jeremain Lens hakkında şok sözler! İkinci ligde bile oynayamaz

Lens hakkında şok sözler! İkinci ligde bile oynayamaz Beşiktaş'ta gösterdiği performansla eleştirilerin odağındaki isim hâline gelen Jeremain Lens hakkında Ada basınından bomba bir yorum geldi; kinci ligde bile oynayamaz! Bomba açıklamaların detayları haberimizde...

Beşiktaş'ta yaprak dökümü! 5 ayrılık birden

Beşiktaş'ta yaprak dökümü! 5 ayrılık birden Beşiktaş'ta sezon sonu ayrılacak isimler yavaş yavaş netleşmeye başladı. Yönetimin Quaresma, Lens, Roco, Larin ve Mustafa Pektemek'i göndermeyi düşündüğü öğrenildi.

Jeremain Lens Erzurumspor maçında Beşiktaşlı taraftarları çıldırttı!

Jeremain Lens Erzurumspor maçında Beşiktaşlı taraftarları çıldırttı! Beşiktaşlı taraftarlar, BB Erzurumspor maçında vasat bir oyun sergileyen Jeremain Lens'e tepki gösterdi.

İngilizler'den bomba Lens iddiası!

İngilizler'den bomba Lens iddiası! Beşiktaş'a transfer olduğu günden bu yana istenilen performansı sergileyemeyen Lens için bomba bir iddia atıldı.

UEFA Avrupa Ligi'nde haftanın en iyisi seçildi

UEFA Avrupa Ligi'nde haftanın en iyisi seçildi UEFA Avrupa Ligi'nde Sarpsborg'u 3-2 mağlup eden Beşiktaş'ta Jeremain Lens, haftanın futbolcusu seçildi.

TREND HABERLER
TREND HABERLER