SPOR MAGAZİN

Hikmet Karaman'dan Hamit Altıntop açıklaması

Hamit Altıntop ile transfer görüşmeleri yaptığı söylenen Ç.Rizespor patronu Hikmet Karaman, "1-2 kez görüştüm ama yanlış yerlere çekildi, onunla sohbet etmek istedim ama olmadı." dedi.

Hikmet Karaman'dan Hamit Altıntop açıklaması

Çaykur Rizespor Teknik Direktörü Hikmet Karaman, "Çok ciddi görüştüğümüz, başkanımızın konuştuğu isimler var. Bunları iki gün içinde bitirmek zorundayız." dedi.

"OYNAMAYACAKLARI İSTEMİYORUZ"

Karaman, teknik ekip olarak ikinci sezonun içerisinde olduklarını ifade ederek, "10 numara pozisyon ile hep aynı şeyleri konuşuyoruz. Grünwald ve Bel Hassani'yi çok istedik ama olmadı. Şimdi üzerinde durduğumuz iki yeni isim var. O kadar çok isim geliyor ki kulüp bunların hepsini alır. Alınan ve giden oyunculara bakıldığında oynamayacak oyuncuyu almak istemiyoruz." değerlendirmesinde bulundu.

 "HAMİT'LE GÖRÜŞMEK İSTEDİM AMA OLMADI"

Hamit Atıntop'un Çaykur Rizespor'a transfer iddialarına değinen Karaman, şunları söyledi:
"Hamit Altıntop ile bir iki kez konuştum ama medyada bu farklı yerlere çekildi. Transfer ile ilgili ciddi konu konuşmadık. Hamit benim çok beğendiğim, güvendiğim, tecrübeli bir oyuncu ama onun kafasındaki projeler başka. Oturup bir araya gelip Konyaspor maçından sonra sohbet etmeyi düşünmüştüm ama direkt Rize'ye geldiğim için olmadı."

"GELENLER DİREKT KATKI VERMELİ"

Karaman, transfer ihtiyacının olduğuna dikkati çekerek, şöyle devam etti:
"İki yurt dışından, bir de yurt içinden, çok ciddi görüştüğümüz, başkanımızın konuştuğu isimler var. Bunları iki gün içinde bitirmek zorundayız. Bunlar kendi takımlarında oynayan oyuncular. Takımında oynamayan oyuncular var, teklif ediliyor. Hertha Berlin'in oyuncusu var. Geçen yıl 30 maç kadroya girmiş ama bu sene 7 aydır yok. Hiç oynamamış. Bu riske ben teknik adam olarak giremem. Aldığımız oyuncu direkt katkı yapan oyuncu olmalı."

Karaman, Ziraat Türkiye Kupası'nda Kasımpaşa ile tek maçlarının kaldığını belirterek, kupada grubu lider kapatmak istediklerini de kaydetti.

TREND HABERLER
Yorumlar
TREND HABERLER