Hamit Altıntop

Hamit Altıntop'un Fenerbahçe analizi

Hamit Altıntop'un Fenerbahçe analizi Eski Milli futbolcu Hamit Altıntop, yaşananları NTV'ye değerlendirirken Ali Koç'un otobüs cezasını da yorumladı.

Efsaneler şehit aileleri için buluşuyor

Efsaneler şehit aileleri için buluşuyor Trabzon'da perşembe günü anlamlı turnuva düzenleniyor... Futbolun eski yıldızları şehit aileleri için şehre geliyor.

Arda Turan için olay sözler: Bedelini ödemesi gerekir

Arda Turan için olay sözler: Bedelini ödemesi gerekir Şarkıcı Berkay Şahin ile Arda Turan arasında yaşanan ve mahkemeye taşınan kavgayı değerlendiren Hamit Altıntop, ''Arda'nın çok iyi insan ve iyi bir karaktere sahip olduğuna inanıyorum. Sonuçta insanların yaptıkları tercihlerin ve yaşanan olayların bedelini ödemesi gerekir.'' dedi.

Hamit Altıntop Süper Lig'e dönüyor

Hamit Altıntop Süper Lig'e dönüyor Yeni Malatyaspor, Galatasaray'ın eski futbolcusu Hamit Altıntop ile 6 aylığına el sıkıştı.

Hamit Altıntop Türkiye'ye dönüyor

Hamit Altıntop Türkiye'ye dönüyor Darmstadt 98, Hamit Altıntop'un özel nedenlerden dolayı kulüpten ayrılmak istediğini, kulübün de buna izin verdiğini duyurdu. Hamit Altıntop, ailevi sebeplerle Türkiye'ye dönüyor.

Hamit Altıntop Süper Lig'e geri dönüyor

Hamit Altıntop Süper Lig'e geri dönüyor Süper Lig'in yeni ekiplerinden Yeni Malatyaspor, Darmstadt 98'den ayrılan Hamit Altıntop'u kadrosuna katmanın planlarını yapıyor.

Hamit Altıntop Süper Lig'e geri dönüyor

Hamit Altıntop Süper Lig'e geri dönüyor Alman ekibi Darmstadt ile sözleşmesi sona eren Hamit Altıntop'un transferinde yeni bir gelişme yaşandı.

TREND HABERLER
TREND HABERLER