KAYSERİSPOR

Hakan Kutlu'nun takımına inancı tam

Kayserispor Teknik Direktörü Hakan Kutlu, önemli açıklamalarda bulundu.

Hakan Kutlu'nun takımına inancı tam

Kayserispor Teknik Direktörü Hakan Kutlu, zorluk derecesi oldukça yüksek maçlar oynadıklarını ve sergilenen futboldan memnun olduğunu açıkladı.

Kendisine ait sosyal medya üzerinden açıklama yapan Kayserispor Teknik Direktörü Hakan Kutlu, "Göreve geldiğimiz günden bugüne kadar oynadığımız 4 maçtan 3 beraberlik aldık. Zorluk derecesi oldukça yüksek ve stratejik önemi olan maçlar oynadık. Kaybetmemenin de en az kazanmak kadar önemi olduğu maçlar oynuyoruz ve bu dönemde haftalardır kazanamamanın vermiş olduğu streside yaşamaktayız. Deplasmanda 10 kişi kaybettiğimiz Fenerbahçe maçı dahil ortaya koyduğumuz futboldan oldukça memnunum. Özellikle son iki haftada oynadığımız Çaykur Rizespor deplasmanı ve evimizde Antalyaspor maçlarında ortaya koyduğumuz oyun ve girdiğimiz pozisyonlar ile galibiyeti fazlasıyla hak ettiğimizi düşünüyorum" dedi.

Galatasaray'dan erteleme talebi!

Kayserispor lehine verilmesi gereken penaltıların es geçildiğini de dile getiren Hakan Kutlu, "Her iki maçta da lehimize verilmeyen penaltılar oldu. Takımımın form grafiği her geçen hafta yükselmekte. Bu yükseliş artarak devam edecektir. Oyuncularımın her birbirinin sahada gösterdikleri performans önümüzdeki haftalar için oldukça ümit verici. Kayseri şehrine ve camiasına yakışır şekilde mücadele etmeleri son derece sevindirici. Kazanma arzuları, çoşkuları ve kaybetmemek için verdikleri mücadele üst düzeyde. Antalyaspor maçında tribünlerde bizleri desteklemeye gelen taraftarlarımıza teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Sarı Kırmızılı takımın muhakkak suretle hedefe ulaşacağına inandığını bir kez daha yineleyen Kutlu, "Kayserispor sezon sonu ligde kalacaktır. Benim ve oyuncularımın buna inancı tam. Ligde geride kalan altı haftada altı final maçı oynayacağız. Kayserispor camiası olarak kenetlenip birlik ve beraberlik içerisinde sezon sonu hedefine ulaşan takım biz olacağız" yorumunda bulundu.

TREND HABERLER
Yorumlar
TREND HABERLER