FUTBOL

Hagi oğlunu fırçaladı 'Çıkar o formayı'

Viitorul Constanta ile Juventus Bucureşti arasında oynanan maçta ilginç bir olay yaşandı. Maç bitiminde top toplayıcılardan biri Ianis Hagi'nin formasını istedi. Ianis, babası Gheorge Hagi'nin 'Formanı ver' uyarısından sonra formasını çıkarıp verdi.

Gheorghe Hagi sahibi ve teknik direktörü olduğu takımı Viitorul Constanta ile Juventus Bucureşti arasında oynanan maçta ilginç bir olay yaşandı. Maç bitiminde top toplayıcılardan biri Ianis Hagi'nin formasını istedi. Ianis, babası Gheorge Hagi'nin 'Formanı ver' uyarısından sonra formasını çıkarıp verdi. Formayı alan top toplayıcının sevinci gülümsetti...

(Türkiye merkezli olarak yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 11 site yer almaktadır. Bu siteler arasında gazeteciler, memurhaber, ekofinans, internetspor, elmaelma, haberoku, cevaplatv, haberciler, sinemakeyfi sporoku bulunuyor. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde Gündem, Siyaset, Spor, Magazin, Medya, Memur, Yaşam, Sağlık, Eğitim, Burç ve Son Dakika haberleri yer alıyor. İnternethaber.com sitesi Beşiktaş'ta Barbaros Bulvarı, Karahasan Sokak Numara 11'de hizmet veriyor.)

Yorumlar