DÜNYADAN FUTBOL

Gomis Fenerbahçe'ye mi geliyor? Menajerinden önemli açıklamalar

Galatasaray'da Al Hilal takımına transfer olan Bafetimbi Gomis, Al Hilal'deki performansıyla da Türkiye'deki kulüplerin dikkatini çekiyor. Fenerbahçe ile adı geçen Gomis'in, menajeri Etienne Mendy, yıldız futbolcunun Türkiye transfer olup olmayacağı ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Yusuf Özışık
Yusuf Özışıkyusuf@internetspor.com
Gomis Fenerbahçe'ye mi geliyor? Menajerinden önemli açıklamalar

Türkiye'de bir zamanlar Galatasaray formasını terleten ve adından sık sık söz ettiren Bafetimbi Gomis, Al Hilal takımında da performansıyla tüm dikkatleri üzerine toplamayı başardı.

Fenerbahçe ile adı geçen Gomis'in, menajeri Etienne Mendy, Radyospor'da Özgür Sancar'ın sorularını cevapladı ve Gomis'in Türkiye'ye gelip gelmeyeceği ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. 

Etienne Mendy "Gomis'in Türkiye'ye dönme olasılığı yok. Ben bu süreçte ne Galatasaray ile ne de Fenerbahçe'yle görüştüm. Al Hilal'de mutlu, ayrılmayacak. Türkiye'ye dönüşü imkânsız. Galatasaray'da çok güzel günler geçirdi ve tabii ki kulübü çok seviyor; desteğini sürdürüyor. Fakat şu anda yeni bir kulübü var ve geriye dönüş söz konusu değil. Ayrıca bize Türkiye'den herhangi bir kulüpten görüşme talebi de gelmedi. Gelecek sezon da Al Hilal takımının formasını giyecek. Bir sorun yok; orada mutlu" ifadelerini kullandı.

Yorumlar