GALATASARAY

Galatasaraylılar şokta! Ali Dürüst istifadan vazgeçti!

Geçtiğimiz günlerde istifa eden Türkiye Futbol Federasyonu Başkan Vekili Ali Dürüst, kararından vazgeçtiğini ifade ederek, "Görevimin başındayım" dedi.

Galatasaraylılar şokta! Ali Dürüst istifadan vazgeçti!

Türkiye Futbol Federasyonu Başkan Vekili Ali Dürüst, görevlerinden istifa etme konusunu bir kez daha değerlendirdiğini ve duygusal bir karar verdiğine kanaat getirip, "TFF'deki bütün görevlerimi sürdürme kararı aldım" dedi.

"DUYGUSAL DAVRANDIĞIMI FARKETTİM"...Ali Dürüst'ün kamuoyuna yaptığı duyuru şu şekilde: "Galatasaray-Atiker Konyaspor maçının ardından oluşan gerilim dolu atmosferin ve adımın üzerinde yoğunlaşan baskının neticesinde TFF'deki görevlerimden istifa ettiğimi açıklamıştım.

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanvekili Ali Dürüst istifa etti

Ancak olayları serinkanlı biçimde değerlendirip bu kararımı gözden geçirince duygusal bir karar verdiğimin farkına vardım. Benim TFF Başkanı Yıldırım Demirören ve TFF'ye güvenim tamdır. Bu nedenle istifa kararımdan vazgeçerek TFF'deki bütün görevlerimi sürdürme kararı aldım. Türk futboluna yeni katkılar yaparak Galatasaray'ın en iyi şekilde temsil etmeye devam edeceğim. Kamuoyuna saygıyla duyururum."

Ali Dürüst

TREND HABERLER
Yorumlar
TREND HABERLER