GALATASARAY

Galatasaray'da Fatih Terim 4 ismin biletini kesti

Spor Toto Süper Lig'in 29'uncu haftasında aldığı galibiyetle lider Başakşehir ile arasındaki puan farkını 3'e düşüren Fatih Terim şimdiden gelecek sezon için Galatasaray'dan gidecekler listesini belirledi.

Yusuf Özışık
Yusuf Özışıkyusuf@internetspor.com
Galatasaray'da Fatih Terim 4 ismin biletini kesti

Spor Toto Süper Lig'de lider Başakşehir'le arasındaki puan farkını 3 düşüren Galatasaray'da gönderilecekler belli olmaya başladı. 

Önümüzdeki sezon için şimdiden kafasında planlar hazırlayan Fatih Terim 4 futbolcunun biletini kesti.Takımın motivasyonunu bozmak istemeyen tecrübeli teknik adam, gönderilecekler listesini sezon bittikten sonra yönetime iletecek.

Sarı-kırmızılı takımda sözleşmesi sona erecek olan Sinan Gümüş'le yolların ayrılmasına kesin gözüyle bakılıyor. Muğdat Çelik'in de sezon sonuyla birlikte Galatasaray'a veda etmesi bekleniyor. Kiralık sözleşmesi sona erecek olan Semih Kaya'nın Sparta Prag'a dönmesi bekleniyor. Galatasaray'dan ayrılması beklenen bir diğer isim de Ömer Bayram. Terim, bu isimlere ek olarak takıma para kazandıracak bazı yıldızların da satılmasına onay verebilir.

Yorumlar 1 yorum