GALATASARAY

Galatasaray'da Deniz Türüç için görüşmeler başladı

Galatasaray'dan Deniz Türüç hamlesi.. Sarı kırmızılıların teknik direktörü Fatih Terim, yönetime gelecek sezon kadrosunda görmek istediği bazı isimlerin listesini şimdiden verdi.. Yönetim transfer listesinde yer alan Kayserispor’un 10 numarası Deniz Türüç için transfer görüşmelerine başladı..

Galatasaray'da Deniz Türüç için görüşmeler başladı

Galatasaray'ın transfer listesindeki ilk isim olan Kayserisporlu futbolcu Deniz Türüç için girişimler başladı. Galatasaray 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak'ın Salı günü Kayseri'ye giderek, Kayserispor yönetimi ile 3 saati bulan bir görüşme gerçekleştirdiği öğrenildi.

BAŞKANDAN TRANSFER AÇIKLAMASI
 
Kayserispor kulübü Başkanı Erol Bedir, Süper Lig'de oynanan Galatasaray - İstikbal Mobilya Kayserispor karşılaşması sonrası, Deniz'in transferi konusunda açıklamalarda bulunmuştu. 
 
Bedir, "Deniz, 10 Milyon euroo getirdiği takdirde bize sormadan da gidebilir. Burada Deniz'in de fikri çok önemli. Sezon bitiminde takımın durumuna bakar öyle konuşuruz." açıklamasını yapmıştı. Deniz Türüç'ün İstikbal Mobilya Kayserispor ile 2020 yılına kadar sözleşmesi bulunuyor. 26 yaşındaki futbolcu bu sezon 26 maçta 3 gol attı, 5 golün de pasını verdi.

Yorumlar