Deniz Türüç

Bernard Mensah ve Deniz Türüç transferleriyle ilgili resmi açıklama geldi

Bernard Mensah ve Deniz Türüç transferleriyle ilgili resmi açıklama geldi Kayserispor Basın Sözcüsü Orhan Taşçı, gazetecilere yaptığı açıklamada seçimli olağanüstü kongrenin çoğunluk sağlanamadığı için ertelendiğini söyledi. Taşçı, Bernard Mensah ve Deniz Türüç hakkındaki transfer iddialarına da açıklık getirdi.

Deniz Türüç Kayserispor’dan ayrılmak istiyor

Deniz Türüç transferinde flaş gelişme İstikbal Mobilya Kayserispor’un milli futbolcusu Deniz Türüç, transfer olmak istiyor. Yıldız futbolcu bu kararını teknik direktör Hikmet Karaman ile de paylaştı. İşte Hikmet Karaman'dan Deniz Türüç açıklaması..

Fenerbahçe'den Deniz Türüç hamlesi!

Fenerbahçe'den Galatasaray'a dev çalım Fenerbahçe'den Galatasaray'a dev çalım! Kayserispor'da gösterdiği performans ile devleri peşine takan Deniz Türüç'e şimdi de Fenerbahçe talip oldu.

Galatasaray'a transfer şoku! Fenerbahçe işi bitirdi

Galatasaray'a transfer şoku! Fenerbahçe işi bitirdi Kadrosundaki yerli oyuncu kalitesini artırma hedefindeki Fenerbahçe, Galatasaray'ın kadrosuna katmaya hazırlandığı yıldız ismin transferini bitiriyor.

Deniz Türüç A Milli Takım aday kadrosunda

Deniz Türüç A Milli Takım aday kadrosunda İstikbal Mobilya Kayserispor’un takım kaptanı Deniz Türüç, A Milli Takım’ın Yunanistan ve Özbekistan ile oynayacağı özel maçlar ve 2020 UEFA Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri’nde Fransa ve İzlanda ile yapacağı karşılaşmaların aday kadrosuna davet edildi.

Galatasaray'da Deniz Türüç için görüşmeler başladı

G.Saray'da Deniz Türüç için görüşmeler başladı Galatasaray'dan Deniz Türüç hamlesi.. Sarı kırmızılıların teknik direktörü Fatih Terim, yönetime gelecek sezon kadrosunda görmek istediği bazı isimlerin listesini şimdiden verdi.. Yönetim transfer listesinde yer alan Kayserispor’un 10 numarası Deniz Türüç için transfer görüşmelerine başladı..

Fatih Terim istedi Galatasaray milli yıldız ile anlaştı

Terim istedi Galatasaray milli yıldız ile anlaştı Gelecek sezon çalışmalarına şimdiden başlayan Galatasaray'da teknik direktör Fatih Terim bombayı patlatmak üzere.