BEŞİKTAŞ

Fikret Orman'dan Burak Yılmaz'a büyük jest

Yıldız futbolcu Burak Yılmaz, başarılı performansı sonrası Beşiktaş'ın vazgeçilmez isim oldu. Başkan Fikret Orman ise seçimi kazanması halinde kaptanlık pazu bandını Burak Yılmaz’a vermeyi planlıyor..

Fikret Orman'dan Burak Yılmaz'a büyük jest

Beşiktaşlı futbolcu Burak Yılmaz'ın harika performansıyla takımını şampiyonluk yarışının içine sokan tecrübeli golcüye başkan Fikret Orman'dan bir jest gelecek.

12 Mayıs’ta yapılacak seçimi kazanmaları durumunda Başkan Fikret Orman’ın yeni sezonda Burak’a takımın birinci kaptanlığını vermeyi planladığı öğrenildi. Takımın ikinci kaptanı ise sözleşme uzatılması durumunda Atiba olacak.

HEDEFİ YERİNE GETİRMESİ İÇİN...

Devre arasından itibaren ödeme sıkıntısı yaşayan Beşiktaş yönetimine bu konuda en çok yardımcı olan oyuncuların başında Burak Yılmaz geliyor. Başarılı golcü, özel yaşamı konusunda da kendisine son derece dikkat ediyor. Neredeyse tüm zamanını Beşiktaş’a vermiş durumda. Burak, Beşiktaş’ta çıtayı 15 gol olarak belirledi. Burak Yılmaz’ın hedefini yerine getirmek için kalan 5 haftada 6 gol atması gerekiyor. Teknik Direktör Şenol Güneş’in kalan haftalarda en büyük silahı yine Burak Yılmaz olacak.

SAKİN OL UYARISI...

Siyah-Beyazlı teknik heyet bu hafta içinde, Ankaragücü karşısında sarı kart görmesi durumunda Türk Telekom Stadı’nda oynanacak Galatasaray derbisinde forma giyemeyecek olan Burak Yılmaz’a ‘Sakin ol’ uyarısı yapacak. Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş’in de tecrübeli golcü ile bir görüşme yaparak taraftar ve hakemlerle uğraşmaması konusunda bir telkinde bulunacak. Burak’ın takım arkadaşlarını şampiyonluk için motive etmek için toplantılar yaptığı da öğrenildi.

Yorumlar