Burak Yılmaz

Kulüpten resmi açıklama geldi! Burak Yılmaz...

Kulüpten resmi açıklama geldi! Burak Yılmaz... Beşiktaş futbol A takım direktörü Ali Naibi, "Burak bu sene burada kalacak ve bizi şampiyonluğa götürecek yolda önemli katkıda bulunacaktır" dedi.

Lecce yetkilileri Burak Yılmaz için İstanbul'da!

Lecce yetkilileri Burak Yılmaz için İstanbul'da! Menajer Özkan Doğan, Lecce CEO'su Mauro Meluso'nun teklifini kulübe iletirken, Beşiktaş Yönetimi ile toplantı yapıldı.

Burak Yılmaz'a Lens'ten doğum günü hediyesi

Burak Yılmaz'a Lens'ten doğum günü hediyesi Beşiktaş’ın yıldız golcüsü Burak Yılmaz, dün 34 yaşına girdi. Kral lakaplı başarılı futbolcuya en anlamlı hediye, takım arkadaşı Jeremain Lens’ten geldi. Hollandalı oyuncu, kendisinde bulunan 17 numarayı, yeni sezonda bu sayıyla özdeşleşen takım arkadaşına vermeyi kabul etti.

Bir açıklama da babasından!

Bir açıklama da babasından! "Burak ve Lecce..." Beşiktaş'ın golcüsü Burak Yılmaz'ın babası deneyimli teknik direktör Fikret Yılmaz, yıldız futbolcunun transferi hakkında açıklamalarda bulundu.

Burak Yılmaz'ın menajerinden transfer açıklaması

Menajerinden transfer açıklaması İtalya Serie A ekibi Lecce’nin ısrarla istediği Burak Yılmaz, geleceğiyle ilgili kararını verdi. Yıldız futbolcunun menajeri Necdet Ergezen'den flaş bir açıklama geldi.

Lecce'den flaş Burak Yılmaz açıklaması

Lecce'den flaş Burak Yılmaz açıklaması Serie A'nın yeni ekiplerinden Lecce, yaz transfer döneminde Beşiktaş'ın golcü futbolcusu Burak Yılmaz'ı kadrosuna katmak için girişimlerde bulunmuştu. İtalyan ekibinin teknik direktörü Fabio Liverani'den 33 yaşındaki santrforla ilgili flaş bir açıklama geldi.

Beşiktaş'tan Burak Yılmaz açıklaması

Beşiktaş'tan Burak Yılmaz açıklaması Beşiktaş'ın yıldız ismi Dorukhan Toköz'ün menajerliğini yürüten Necdet Ergezen, İtalyan basınına Burak Yılmaz'ın Lecce'ye transfer olma ihtimalini değerlendirdi.