Burak Yılmaz

Abdullah Avcı'nın son umudu Burak Yılmaz!

Abdullah Avcı'nın son umudu Burak Yılmaz! Abdullah Avcı ile geçilen pasa dayalı hücum anlayışı henüz oturmadı. Takım tüm maçlarda topa daha çok sahip olsa da pozisyon kısırlığı yaşıyor. Şimdi gözler Burak’ta. O da takımın çehresini değiştiremezse Avcı’yı çok zor günler bekliyor.

Burak Yılmaz'ın sahalara dönüşü tarihi belli oldu

Burak Yılmaz'ın sahalara dönüşü tarihi belli oldu Beşiktaş'ta sol ayağındaki sakatlığı büyük oranda atlatan ve bireysel çalışmalarını sürdüren Burak Yılmaz'ın, sahalara geri dönüş zamanı belli oldu.

Lecce'nin Burak Yılmaz aşkı bitmek bilmiyor

Lecce'nin Burak Yılmaz aşkı bitmek bilmiyor Adı bir dönem Lecce ile anılan Burak Yılmaz için flaş bir iddia ortaya atıldı. İtalya Serie A’nın yeni ekibinin, 33 yaşındaki golcüden vazgeçmediği ve bu transfer için son ana kadar girişimlerini sürdüreceği bilgisine ulaşıldı.

Beşiktaş Burak Yılmaz'ın alternatifini arıyor

Beşiktaş Burak Yılmaz'ın alternatifini arıyor Burak Yılmaz’ın sakatlığı sonrasında forvet mevkisine transfer yapmak için çalışmalarını hızlandıran Beşiktaş, Romanya’nın Cluj takımında forma giyen George Tucudean’ı da değerlendirmeye aldı.

Beşiktaş’a son dakika Burak Yılmaz şoku! Ayrılıyor

Beşiktaş’a son dakika Burak Yılmaz şoku! Ayrılıyor Lecce'nin Burak Yılmaz aşkı bitmiyor. Daha önce iki kez Beşiktaş’la masaya oturmasına rağmen siyah beyazlı kulübü bir türlü ikna edemeyen Lecce, bu sefer Burak Yılmaz’ın işini bitirmeye geliyor.

Beşiktaş kaptanı Burak Yılmaz icralık oldu

Beşiktaş kaptanı Burak Yılmaz icralık oldu Eski eşi İstem Yılmaz, boşandıktan bir süre sonra Beşiktaşlı futbolcu Burak Yılmaz'ın 2018'e ait kira, aidat, elektrik, su ve doğalgaz faturalarını ödemediğini belirterek harekete geçti.

Kulüpten resmi açıklama geldi! Burak Yılmaz...

Kulüpten resmi açıklama geldi! Burak Yılmaz... Beşiktaş futbol A takım direktörü Ali Naibi, "Burak bu sene burada kalacak ve bizi şampiyonluğa götürecek yolda önemli katkıda bulunacaktır" dedi.