FENERBAHÇE

Fenerbahçeli yıldız Barcelona'yı reddetmiş

İspanyol devi Barcelona'nın devre arası transfer döneminde Fenerbahçe'nin Slovak stoperi Martin Skrtel'i istediği ancak Slovak yıldızın Barça'yı reddettiği ortaya çıktı.

Fenerbahçeli yıldız Barcelona'yı reddetmiş

İspanya basınında devre arasında kadrosuna tecrübeli bir stoper katmak isteyen Barcelona'nınFenerbahçe'nin Slovak stoperi Martin Skrtel ve Zenit'den Branislav Ivanovic ile ilgilendiği dile getirilmişti. AS'ın haberine göre Barcelona, Fenerbahçe'den Skrtel'i isterken Slovakyalı oyuncu, Katalan devine gitmek istemedi.

BARCELONA'YI REDDETMİŞ

Martin Skrtel'in temsilcilerinden Mithat Halis, AS'a açıklamalar yaparken "Barcelona'nın tecrübeli bir alternatife ihtiyacı vardı ancak Skrtel bu teklifi reddetti. Pique ve Umtiti'nin yedeği olmak istemedi" ifadelerini kullandı.

SKRTEL MEMNUN

Temsil ettiği Skrtel'in Clement Lenglet'ten daha iyi bir oyuncu olduğunu dile getiren Halis "Skrtel, İstanbul'da ve Fenerbahçe'deki önemli pozisyonundan çok memnun. Barcelona'da üçüncü tercih olmak istemedi" dedi.

KARİYERİNE TÜRKİYE'DE DEVAM ETMEK İSTİYOR

Barcelona'nın Skrtel'i Skovakya'nın Ukrayna ile oynadığı maçta izlediğini söyleyen Halis "Skrtel oynadığı takımların lideri konumunda. Oyuncu bize kariyerine Türkiye'de devam etmek istediğini söyledi" ifadelerini kullandı.

SÖZLEŞMESİ BİTİYOR

Liverpool'dan 2016 yazında ayrılarak Fenerbahçe'ye transfer olan tecrübeli oyuncunun sarı-lacivertlilerle olan sözleşmesi bu sezon sonunda bitiyor.

Yorumlar 1 yorum