FENERBAHÇE

Fenerbahçeli futbolcu ipleri kopardı! Yeni sezonda yok

Yeni sezon kadrosu için çalışmalarını sürdüren Fenerbahçe'de flaş bir gelişme yaşandı.. Takımın en önemli isimlerinden Martin Skrtel yeni sezonda yok!

Aliye Tulum
Aliye Tulum[email protected]
Fenerbahçeli futbolcu ipleri kopardı! Yeni sezonda yok

Fenerbahçe'de yeni sezon çalışmaları son hız sürüyor.. Bir yandan transfer için yıldız futbolcular aranırken bir yandan da mevcut isimlerin sözleşmeleri için görüşmeler sürüyor..

SKRTEL'E YENİ TEKLİF

Fenerbahçe'nin ilk teklifi 35 yaşındaki Slovak stopere geldi.. Skrtel'e ilerleyen yaşı nedeniyle düşük ve kısa vadeli bir kontrat önerildi. Skrtel bu teklifi, “Benim son kontratım” diyerek geri çevirdi.Uzun vadeli ve daha yüksek bir kontrat yapma şansı olduğunu belirten deneyimli futbolcu artık kendisine gelen diğer teklifleri masaya yatırmaya başladı. Futbolcuya, ABD Ligi, Arap ve Çin kulüplerinin teklif yaptığı biliniyor..

ARABASINI SATTI

Ayrıca İtalyan ekibi Parma ile de görüşen Skrtel, ailesiyle değerlendirme yaptıktan sonra nihai kararını verecek. Ayrılık hazırlıklarına başlayan başarılı futbolcunun ailesine ait olan aracı da sattığı ifade edildi. Ligin bitimine kısa bir süre kala Skrtel’in bu hareketi ayrılık sinyali olarak yorumlandı..

VAZGEÇİLMEZ OLMUŞTU

Bu sezon 25 lig maçında forma giyen Martin Skrtel önceki sezonlarda da takımın vazgeçilmezi olmuştu. Bu sezonki üstün performansına rağmen takımın alt sıralara düşmesine engel olamayan Slovak stoper bir gol kaydetti. 

Yorumlar
TREND HABERLER